Wygrana Soni N. we francuskim konkursie językowo-plastycznym!!!

Napisane przez Justyna Jakubiuk

20 czerwca 2016

Z radością ogłaszamy, że uczennica naszej szkoły Sonia Naeckel z klasy IV zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastyczno-językowym z języka francuskiego „Dis-moi dix mots”. Konkurs jest organizowany w ramach Święta Frankofonii przez Politechnikę Śląską z udziałem francuskiego Ministerstwa Kultury i Komunikacji oraz Délégation générale à la langue française et aux langues de France i ma na celu zachęcanie do nauki języka francuskiego w oryginalny sposób. Gratulujemy!

 

SONY DSC

Pozostałe artykuły

Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej
Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Nasz szkolny etap konkursu "Dis-moi dix mots" został zakończony. Spośród podanych do wyboru 10 słów francuskich, związanych z powietrzem, wylosowaliśmy słowo FRAGRANCE - zapach, woń, perfumy. Oto prace naszych uczniów i uczennic, które przedstawiają w sposób graficzny...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe