Z pamiętnika… Zielona szkoła

Napisane przez Julia C

14 czerwca 2016

Z pamiętnika…

30.05.2016

Dziś rano musiałam wcześniej wstać, bo zbiórka była już o 8.00. Mało brakowało, żebym się spóźniła. Droga minęła w miarę szybko, rozmawiając i słuchając muzyki. Gdy przyjechaliśmy na miejsce, pani wyczytała kto z kim jest w pokoju. To był stresujący moment. Na szczęście jestem dobrana z Mayą i Julią. Następnie wprowadziliśmy się do pokojów. Potem zjedliśmy obiad i poszliśmy na zumbę. Na zumbie średnio mi się podobało, ale było spoko. Następnie byliśmy na kolacji, a potem całą szkołą  graliśmy w gry takie jak: Baby na wóz, Osiołek i Przekładanka butów. Najbardziej podobała mi się gra Baby na wóz. Nie uczestniczyłam w niej, ale dopingowanie było równie ekstra.

31.05.2016

Rano z wielkim trudem udało mi się wstać. Poszliśmy na śniadanie, a potem mieliśmy zajęcia z  wychowawcą, na których graliśmy w gry. Potem najlepsze w tym dniu… kajaki. Było super, prowadził je pan Rafał, kierownik zielonej szkoły i pani Ola, instruktorka. Potem obiad i wycieczka do parku dzikich zwierząt. Najfajniejsze były rysie, choć sarny też były ok. Po kolacji było ognisko. Piekliśmy kiełbaski i było naprawdę fajnie, choć trochę mnie komary pogryzły.

01.05.2016

Rano tak samo mi się wstawało jak wczoraj. Dzisiaj jest DZIEŃ DZIECKA i urodziny Leona, chłopca z młodszej klasy. Zjedliśmy śniadanie i poszliśmy na żeglarstwo. Uwielbiam żeglarstwo. Nasza żaglówka była piękna. W środku był nawet telewizor, ale ja i tak wolałam być na zewnątrz. Dziś to się nam wszyscy pochorowali. Potem zjedliśmy obiad i graliśmy w siatkówkę. Następnie poszliśmy na lody. Były przepyszne. Najbardziej mi smakował sorbet z kiwi. Po kolacji była gra terenowa. Nasza grupa wygrała!!! Wieczorem pani zmieniła trochę ustawienie dzieci w pokojach i byłam z Mayą i Tosią. Było całkiem fajnie.

02.05.2016

Dziś były urodziny Mateusza, chłopca z czwartej klasy. Po śniadaniu były zajęcia z panią Justyną, na których graliśmy w gry. Było super. Graliśmy w Mafie i Wywoływanie liczb. Potem był surviwal, na którym zaparzyliśmy herbatę na ognisku. Te zajęcia też mi się bardzo podobały. Dziś był taki dzień, że wszyscy się pokłócili. Po obiedzie pojechaliśmy do parku, w którym widzieliśmy małe bobry. Byliśmy także w muzeum, w którym widzieliśmy szkielet jelenia. Wieczorem była dyskoteka, a potem pani nam pozwoliła pograć w gry. Tę noc spędziłam z Nadią i Marysia H.

03.05.2016

Dziś są urodziny pani Justyny Górskiej i był nawet tort. Po śniadaniu były mini zawody sportowe i zajęłam drugie miejsce. Dostaliśmy dyplomy, zjedliśmy zupę i pojechaliśmy do Warszawy. Droga minęła w miarę szybko. Cieszę się, że jestem już w domu, ale zielona szkoła była ekstra.

SAM_8015 SAM_8037 SAM_8045 SAM_8058 SAM_8089 SAM_8103 SAM_8087 SAM_8115 SAM_8143 SAM_8193 SAM_8199

OFICJALNY FACEBOOK

Dziś obchodzimy międzynarodową inicjatywę Dzień Bezpiecznego Internetu, do której jak co roku nasza szkoła włącza się z zajęciami edukacyjnym. ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook
👉Mamy fantastyczne wiadomości! 👌👉Już 15 SZKÓŁ z Białołęki zadeklarowało uczestnictwo w ogólnopolskim konkursie matematycznym MathRiders!👉Nasz Konkurs uzyskał patronat honorowy Burmistrza Dzielnicy Białołęka!👉Już wkrótce, będziecie mogli zamówić specjalne arkusze z najtrudniejszymi zadaniami z poprzednich edycji Puchacza!Bardzo się cieszymy z ogromnego zainteresowania naszym konkursem 🥰👉Rodzicu, jeśli chciałbyś, żeby Szkoła Twojego Dziecka również przystąpiła od Konkursu - przekaż tą informacje do wychowawcy, szkolnego koordynatora konkursów lub do sekretariatu.Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego:mathriders.pl/formularz-zgloszeniowy-do-udzialu-w-konkursie-matematycznymKtóre szkoły planują udział w Puchaczu?Szkoła Podstawowa nr 110Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza w WarszawieSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 w WarszawieInspiracja Niepubliczna Szkoła PodstawowaNiepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła"Szkoła Marzeń SP 356Szkoła Podstawowa nr 257 BiałołękaSzkoła Podstawowa nr 314 im.Przyjaciół ZiemiSzkoła Podstawowa Nr 355Europejska Szkoła PrzyszłościSzkoła Podstawowa nr 368 w Warszawie ul. Ostródzka175Szkoła Podstawowa Nr 361 w WarszawieSzkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła IISzkoła Podstawowa nr 367Szkoła Podstawowa nr 365Zapraszamy do udziału w Konkursie także:Szkoła Podstawowa 112Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ZiarnoMentis Polsko-Angielska Szkoła PodstawowaSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STOSzkoła Podstawowa Nr 342Szkoła Podstawowa nr 344Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego w WarszawieSzkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie👉Nie odchodźcie daleko 😉Już wkrótce będziecie mogli zamówić, specjalne arkusze z najtrudniejszymi zadaniami.#KonkursPuchaczPiotr #PrzyjaznaMatematyka #PrzyjemnaMatematyka ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook

Pozostałe artykuły

Wyjazd do Wrocławia [Galeria]

Wyjazd do Wrocławia [Galeria]

Klasa ósma jest już dawno po egzaminach. Przyszedł czas na zasłużony odpoczynek - klasowy wyjazd do Wrocławia. 🙂 Na każdy z sześciu dni przygotowaliśmy inne atrakcje. Zaczęliśmy od zwiedzania Starego Miasta i poszukiwań krasnali. Śmiechu było co niemiara. :D...

czytaj dalej
Zielona szkoła – dzień 4 [galeria] – maj 2022

Zielona szkoła – dzień 4 [galeria] – maj 2022

Dzień czwarty naszej zielonej szkoły był pełen wspaniałej zabawy! Po śniadaniu wybraliśmy się na Omegi i kajaki. Graliśmy też w padla i siatkówkę - nie zabrakło plażowania, budowania zamków z piasku i skoków na eurobungee. Cześć z nas wybrała się na jazdę konną...

czytaj dalej
Zielona szkoła – dzień 3 [galeria] – maj 2022

Zielona szkoła – dzień 3 [galeria] – maj 2022

Trzeci dzień zielonej szkoły przyniósł masę atrakcji! Rozpoczęliśmy od porannego rozruchu. Następnie rozeszliśmy się na zajęcia. Dzisiaj były to: kajaki, Omegi, siatkówka, eurobungee i padel. Później pogoda pokrzyżowała nam plany, więc resztę dnia spędziliśmy w ośrodku,...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe