Z pamiętnika… Zielona szkoła

Napisane przez Julia C

14 czerwca 2016

Z pamiętnika…

30.05.2016

Dziś rano musiałam wcześniej wstać, bo zbiórka była już o 8.00. Mało brakowało, żebym się spóźniła. Droga minęła w miarę szybko, rozmawiając i słuchając muzyki. Gdy przyjechaliśmy na miejsce, pani wyczytała kto z kim jest w pokoju. To był stresujący moment. Na szczęście jestem dobrana z Mayą i Julią. Następnie wprowadziliśmy się do pokojów. Potem zjedliśmy obiad i poszliśmy na zumbę. Na zumbie średnio mi się podobało, ale było spoko. Następnie byliśmy na kolacji, a potem całą szkołą  graliśmy w gry takie jak: Baby na wóz, Osiołek i Przekładanka butów. Najbardziej podobała mi się gra Baby na wóz. Nie uczestniczyłam w niej, ale dopingowanie było równie ekstra.

31.05.2016

Rano z wielkim trudem udało mi się wstać. Poszliśmy na śniadanie, a potem mieliśmy zajęcia z  wychowawcą, na których graliśmy w gry. Potem najlepsze w tym dniu… kajaki. Było super, prowadził je pan Rafał, kierownik zielonej szkoły i pani Ola, instruktorka. Potem obiad i wycieczka do parku dzikich zwierząt. Najfajniejsze były rysie, choć sarny też były ok. Po kolacji było ognisko. Piekliśmy kiełbaski i było naprawdę fajnie, choć trochę mnie komary pogryzły.

01.05.2016

Rano tak samo mi się wstawało jak wczoraj. Dzisiaj jest DZIEŃ DZIECKA i urodziny Leona, chłopca z młodszej klasy. Zjedliśmy śniadanie i poszliśmy na żeglarstwo. Uwielbiam żeglarstwo. Nasza żaglówka była piękna. W środku był nawet telewizor, ale ja i tak wolałam być na zewnątrz. Dziś to się nam wszyscy pochorowali. Potem zjedliśmy obiad i graliśmy w siatkówkę. Następnie poszliśmy na lody. Były przepyszne. Najbardziej mi smakował sorbet z kiwi. Po kolacji była gra terenowa. Nasza grupa wygrała!!! Wieczorem pani zmieniła trochę ustawienie dzieci w pokojach i byłam z Mayą i Tosią. Było całkiem fajnie.

02.05.2016

Dziś były urodziny Mateusza, chłopca z czwartej klasy. Po śniadaniu były zajęcia z panią Justyną, na których graliśmy w gry. Było super. Graliśmy w Mafie i Wywoływanie liczb. Potem był surviwal, na którym zaparzyliśmy herbatę na ognisku. Te zajęcia też mi się bardzo podobały. Dziś był taki dzień, że wszyscy się pokłócili. Po obiedzie pojechaliśmy do parku, w którym widzieliśmy małe bobry. Byliśmy także w muzeum, w którym widzieliśmy szkielet jelenia. Wieczorem była dyskoteka, a potem pani nam pozwoliła pograć w gry. Tę noc spędziłam z Nadią i Marysia H.

03.05.2016

Dziś są urodziny pani Justyny Górskiej i był nawet tort. Po śniadaniu były mini zawody sportowe i zajęłam drugie miejsce. Dostaliśmy dyplomy, zjedliśmy zupę i pojechaliśmy do Warszawy. Droga minęła w miarę szybko. Cieszę się, że jestem już w domu, ale zielona szkoła była ekstra.

SAM_8015 SAM_8037 SAM_8045 SAM_8058 SAM_8089 SAM_8103 SAM_8087 SAM_8115 SAM_8143 SAM_8193 SAM_8199

OFICJALNY FACEBOOK

Pozostałe artykuły

Podsumowanie wyjazdu na zieloną szkołę – Galeria

Podsumowanie wyjazdu na zieloną szkołę – Galeria

Drugi tydzień czerwca upłynął uczniom Europejskiej Szkoły Przyszłości zgodnie z najprzyjemniejszym, zakładanym już od ubiegłego roku scenariuszem Zielonej Szkoły. Ponad stuosobowa grupa uczniów i nauczycieli spędziła kilka słonecznych dni nad malowniczym jeziorem...

czytaj dalej
Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe