Paris, Paris – dzień czwarty

Napisane przez Justyna Jakubiuk

27 lipca 2016

Powoli zbliża się koniec pierwszego tygodnia.

Dzień za dniem mija, kartki w zeszycie są coraz bardziej zapełnione, a moje umiejętności komunikacyjne wzrastają wraz z upływającym czasem. Już potrafię w sklepie poprosić o kawę, w restauracji poprosić o stolik dla dwóch osób, a w kasie – o dzienny bilet. Tres bien!!!

Na zajęciach poznajemy czasowniki z pierwszej grupy i bawimy się w koniugację. Jest bardzo sympatycznie.

 

Pozostałe artykuły

Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej
Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Nasz szkolny etap konkursu "Dis-moi dix mots" został zakończony. Spośród podanych do wyboru 10 słów francuskich, związanych z powietrzem, wylosowaliśmy słowo FRAGRANCE - zapach, woń, perfumy. Oto prace naszych uczniów i uczennic, które przedstawiają w sposób graficzny...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe