Paris, Paris – dzień ósmy

Napisane przez Justyna Jakubiuk

28 lipca 2016

Powrót do szkoły po cudownym weekendzie nie był taki łatwy. Ale zaraz po zajęciach czekały na mnie kolejne atrakcje. Tym razem świątynia Sacre Coeur oraz wzgórze z przepięknym widokiem na cały Paryż. Po drodze wstępuję na cmentarz Montmartre, na którym możemy odnaleźć grób Juliusza Słowackiego.

IMG_20160726_165131

 

Pozostałe artykuły

Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej
Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Nasz szkolny etap konkursu "Dis-moi dix mots" został zakończony. Spośród podanych do wyboru 10 słów francuskich, związanych z powietrzem, wylosowaliśmy słowo FRAGRANCE - zapach, woń, perfumy. Oto prace naszych uczniów i uczennic, które przedstawiają w sposób graficzny...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe