Twelfth day in Cork

Napisane przez Justyna Gorska

20 sierpnia 2016

EU flag-Erasmus+_vect_POS

„Współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+”

Time to say goodbye…

During this 2 weeks I met a lot of people from whole world: Spain, France, Russia, Brasil, Germany, Italy, Holland and of course from Ireland. I used English to communicate with them during the lesson, in shop, restaurant, street etc.and in my opinion it was the best lesson for me!

logo_home

THANK YOU!!!

„Erasmus + changing my live, opening my mind”!

DSC_0855

The morning group with George, the teacher

DSC_0858

DSC_0847

As you know Irish is not very popular language in Ireland but I found a person – Teacher who speaks Irish.

Regards from Ciara

Pozostałe artykuły

Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej
Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Nasz szkolny etap konkursu "Dis-moi dix mots" został zakończony. Spośród podanych do wyboru 10 słów francuskich, związanych z powietrzem, wylosowaliśmy słowo FRAGRANCE - zapach, woń, perfumy. Oto prace naszych uczniów i uczennic, które przedstawiają w sposób graficzny...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe