Bailes

Napisane przez Renata Rebisz

11 sierpnia 2016

Durante nuestro curso de español, también estamos conociendo algo de la cultura de España. Malaca Instituto organiza para nosotros lecciónes adicionales como clases de cocina, flamenco , salsa y bachata.

^B9C58C9D57C05A71DD83D53786BB12440A415DD01A3337AAF6^pimgpsh_fullsize_distrNuestra profesora de flamenco

dsc06611

dsc06618

Después de todo el día de aprendizaje tenemos clases de flamenco , salsa y bachata . Si deseaís se puede escuchar algunas canciones y bailar con nosotras con este enlace.

FLAMENCO

Po całym dniu nauki uczestniczymy w zajęciach tanecznych: flamenco, salsa i bachata. Zachęcamy do wspólnej nauki z piosenkami poniżej.

Pozostałe artykuły

Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej
Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Nasz szkolny etap konkursu "Dis-moi dix mots" został zakończony. Spośród podanych do wyboru 10 słów francuskich, związanych z powietrzem, wylosowaliśmy słowo FRAGRANCE - zapach, woń, perfumy. Oto prace naszych uczniów i uczennic, które przedstawiają w sposób graficzny...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe