„Erasmus + changing lives, opening minds.”

Napisane przez Ewa Szablak

29 lipca 2016

Przewodnim hasło projektu Erasmusa w którym nasza szkoła bierze udział jest

„Erasmus + changing lives, opening minds.”

Naturą człowieka jest chęć poznawania i odkrywania tego co jeszcze jest nam nieznane. Dlatego też gorliwe zabrałam się za układanie planu zwiedzania uniwersyteckiego miasta Anglii, jakim jest Oxford :).  Oxford słynie przede wszystkim z najstarszego na świecie anglojęzycznego uniwersytetu. To wyjątkowe miasto prawdopodobnie spodoba mi się bardzo, bo przecież po ulicach miasta spacerowali swego czasu takie znane osobistości jak Tolkien, Wilde czy Lewis.

Europass Mobility + oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego – gotowe.

Zakwaterowanie potwierdzone.

Teraz tylko czekać na niedzielny wyjazd.

Pozostałe artykuły

Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej
Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Nasz szkolny etap konkursu "Dis-moi dix mots" został zakończony. Spośród podanych do wyboru 10 słów francuskich, związanych z powietrzem, wylosowaliśmy słowo FRAGRANCE - zapach, woń, perfumy. Oto prace naszych uczniów i uczennic, które przedstawiają w sposób graficzny...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe