Z psychologicznym podejściem – Ewa Gołofit-Pizoń

Napisane przez Justyna Jakubiuk

15 września 2015

Jestem psychologiem, coachem, trenerką i właścicielką firmy szkoleniowej Advice. Od 5 lat jestem wicedyrektorem w Niepublicznej Szkole Podstawowej „Szkoła Przyszłości”. Ukończyłam studia psychologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim na Wydziale Nauk Społecznych w Lublinie. Ukończyłam Studium Life Coachingu, Centrum Life Coaching Polska w Collegium Civitas oraz ICC Poland, obecnie jestem certyfikowanym coachem International Coach ICC.

Jestem certyfikowanym trenerem ART ( Treningu Umiejętności Psychospołecznych), absolwentką Szkoły Trenerskiej w INTRA (Ośrodek Psychoterapii i Edukacji Psychologicznej). Byłam uczestnikiem wielu szkoleń podyplomowych z zakresu treningu, komunikacji i mediacji, zarządzania w oświacie, technik uczenia.

Obecnie współpracuję w ramach wielu projektów szkoleniowych, doradczych i coachingowych z firmą MCS, Apexnet, Eficom. Prowadziłam doradztwo psychologiczne dla „Miasto Dzieci” SA, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 6 w Warszawie oraz Totalizator Sportowy, Advice. Współpracowałam jako trener z Distance Learning Center Sp. z o.o., Camaieu Sp. z o.o., The Phone Book, Katarzyna Korpolewska Profesja Consulting.

Kilkukrotnie byłam zapraszana jako specjalista psycholog do programu TVP „Pytanie na śniadanie”.
Jestem specjalistką w dziedzinie rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnej, polityki równościowej. Jako trenerka samodzielnie projektuję i realizuję programy szkoleniowe .

Moje zainteresowania zawodowe dotyczą efektywności osobistej i zawodowej. Mam bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń biznesowych, warsztatów umiejętności psychospołecznych o tematyce: przywództwo zespołowe i praca ze stresem, polityka równościowa, rozwiązywanie konfliktów, szeroko rozumiana komunikacja społeczna, rozwijanie kompetencji managerskich.

Cenię pracę z dziećmi i młodzieżą ze względu na szybką przyswajalność kluczowych umiejętności społecznych oraz wartości.

Zawodowo rozwijam się w szeroko rozumianym coachingu (coaching kariery, life coaching).
Prywatnie lubię podróżować. Ulubionym kierunkiem jest Chorwacja, latem Austria i Słowacja zimą. Latem jeżdżę na rowerze, pływam w kajaku, zimą jeżdżę na snowboardzie. Uwielbia czytać, szczególnie powieści o tematyce obyczajowej.

Pozostałe artykuły

Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej
Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Nasz szkolny etap konkursu "Dis-moi dix mots" został zakończony. Spośród podanych do wyboru 10 słów francuskich, związanych z powietrzem, wylosowaliśmy słowo FRAGRANCE - zapach, woń, perfumy. Oto prace naszych uczniów i uczennic, które przedstawiają w sposób graficzny...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe