Z psychologicznym podejściem – Ewa Gołofit-Pizoń

Napisane przez Justyna Jakubiuk

15 września 2015

Jestem psychologiem, coachem, trenerką i właścicielką firmy szkoleniowej Advice. Od 5 lat jestem wicedyrektorem w Niepublicznej Szkole Podstawowej „Szkoła Przyszłości”. Ukończyłam studia psychologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim na Wydziale Nauk Społecznych w Lublinie. Ukończyłam Studium Life Coachingu, Centrum Life Coaching Polska w Collegium Civitas oraz ICC Poland, obecnie jestem certyfikowanym coachem International Coach ICC.

Jestem certyfikowanym trenerem ART ( Treningu Umiejętności Psychospołecznych), absolwentką Szkoły Trenerskiej w INTRA (Ośrodek Psychoterapii i Edukacji Psychologicznej). Byłam uczestnikiem wielu szkoleń podyplomowych z zakresu treningu, komunikacji i mediacji, zarządzania w oświacie, technik uczenia.

Obecnie współpracuję w ramach wielu projektów szkoleniowych, doradczych i coachingowych z firmą MCS, Apexnet, Eficom. Prowadziłam doradztwo psychologiczne dla „Miasto Dzieci” SA, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 6 w Warszawie oraz Totalizator Sportowy, Advice. Współpracowałam jako trener z Distance Learning Center Sp. z o.o., Camaieu Sp. z o.o., The Phone Book, Katarzyna Korpolewska Profesja Consulting.

Kilkukrotnie byłam zapraszana jako specjalista psycholog do programu TVP „Pytanie na śniadanie”.
Jestem specjalistką w dziedzinie rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnej, polityki równościowej. Jako trenerka samodzielnie projektuję i realizuję programy szkoleniowe .

Moje zainteresowania zawodowe dotyczą efektywności osobistej i zawodowej. Mam bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń biznesowych, warsztatów umiejętności psychospołecznych o tematyce: przywództwo zespołowe i praca ze stresem, polityka równościowa, rozwiązywanie konfliktów, szeroko rozumiana komunikacja społeczna, rozwijanie kompetencji managerskich.

Cenię pracę z dziećmi i młodzieżą ze względu na szybką przyswajalność kluczowych umiejętności społecznych oraz wartości.

Zawodowo rozwijam się w szeroko rozumianym coachingu (coaching kariery, life coaching).
Prywatnie lubię podróżować. Ulubionym kierunkiem jest Chorwacja, latem Austria i Słowacja zimą. Latem jeżdżę na rowerze, pływam w kajaku, zimą jeżdżę na snowboardzie. Uwielbia czytać, szczególnie powieści o tematyce obyczajowej.

OFICJALNY FACEBOOK

Klasa IIIA w ramach kształtowania komunikacji bez przemocy brała udział w zajęciach z psychologiem będące wstępem do rozmowy o potrzebach 🗣Uczniowie rozwijali kreatywne myślenie poprzez odpowiedź na pytanie: Jak z drucika kreatywnego, talerzyka papierowego i kawałka sznurka zbudować pająka.Następnie analizowaliśmy potrzeby pająka. Kolejna lekcja będzie poświęcona analizie własnych potrzeb jako motywacji naszego działania. ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook
Uczniowie klasy 1 nawiązali znajomość ze swoimi rówieśnikami z Nairobi. Emocji nie brakowało 🙂 Nasi pierwszoroczniacy przywitali się i zaprosili do wspólnej zabawy. Klasa na tą okazję przygotowała autorskie jesienne zabawy. Natomiast dzieci z Kenii zaśpiewały dla nas piosenki 🎤🎼A wszystko to działo się w ramach projektu Face to Face with the World. Kolejne spotkania już wkrótce! ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook

Pozostałe artykuły

10 lecie Europejskiej Szkoły Przyszłości

10 lecie Europejskiej Szkoły Przyszłości

Obchodzimy 10-lecie istnienia Europejskiej Szkoły Przyszłości!   Za nami wiele niezwykłych wspomnień i dużo ważnych osiągnięć. Jesteśmy dumni z rozwoju naszej szkolnej społeczności. Jak na każdych urodzinach, tak i u nas nie mogło zabraknąć tortu, świeczek, życzeń...

czytaj dalej
Zielony tydzień w klasie 7 i 8 :)

Zielony tydzień w klasie 7 i 8 🙂

W ramach zielonego tygodnia uczniowie klasy VII i VIII uczestniczyli w warsztatach tematycznych w Manufakturze Czekolady. W trakcie spotkania zaprojektowaliśmy własne tabliczki, poznaliśmy wszystkie czynności w procesie produkcji czekolady od samego ziarna,...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe