Chcesz spotkać Anioła, wybierz się na szczyty… – Józef Kamisiński

Napisane przez Justyna Jakubiuk

7 października 2015

Moje życie oscyluje wokół transcendencji i nieustannym poszukiwaniu śladów Pana Boga, zarówno w otaczającym nas świecie, jak i  w sobie i w drugim człowieku. Uważam, że życie jest zbyt krótkie, żeby je marnować, stąd w pracy z młodzieżą i dziećmi jestem jak dobry przewodnik w poszukiwaniu prawdy i szczęścia. Lubię muzykę klasyczną, dobrą książkę i mocną kawę. Każdy wolny czas zamieniam na wyprawy w góry, gdzie mogę pokonywać słabości ciała i ducha, a jednocześnie podziwiać dzieła Stwórcy.

Pozostałe artykuły

Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej
Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Nasz szkolny etap konkursu "Dis-moi dix mots" został zakończony. Spośród podanych do wyboru 10 słów francuskich, związanych z powietrzem, wylosowaliśmy słowo FRAGRANCE - zapach, woń, perfumy. Oto prace naszych uczniów i uczennic, które przedstawiają w sposób graficzny...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe