I Szkolny Konkurs Reklamowy

Napisane przez Justyna Jakubiuk

11 grudnia 2015

Z okazji zbliżającego się Dnia Niepodległości chętni uczniowie z klasy IV i V oraz uczniowie klas I-III postanowili nakręcić reklamy wartości związanej z niepodległością. Był to bardzo twórczy czas, pełen burzliwych rozmów
i szukania właściwych form wypowiedzi. Po skończonym procesie twórczym, każdy uczeń „Szkoły Przyszłości” oddał swój głos na reklamę, która najbardziej mu się spodobała. W ten sposób wyłoniliśmy zwycięzcę.

W kategorii klas IV – V 1. miejsce zajęła reklama Poświęcenie Julii Ch. i Nadii S. z klasy V

 

reklama 2

 

Poniżej prezentujemy pozostałe reklamy:

Patriotyzm Kaliny K. i Jaśminy K. z klasy IV

Wolność Marysi H. i Marysi Dz. z klasy V

reklama 4

 

Waleczność Wiktorii M. i Zosi Sz. z klasy IV

reklama 3

 

 

Niepodległość Julii Z. z klasy V

 

 

 

 

W kategorii klas I-III wygrała klasa I z reklamą Wolność

 

 

Klasa III nakręciła reklamę Odwaga

 

Wszystkim bardzo dziękujemy na udział w konkursie.

 

 

Pozostałe artykuły

Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej
Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Nasz szkolny etap konkursu "Dis-moi dix mots" został zakończony. Spośród podanych do wyboru 10 słów francuskich, związanych z powietrzem, wylosowaliśmy słowo FRAGRANCE - zapach, woń, perfumy. Oto prace naszych uczniów i uczennic, które przedstawiają w sposób graficzny...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe