Biała szkoła jest super!!!

Napisane przez Justyna Jakubiuk

15 marca 2016

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak było również w przypadku białej szkoły. Wszyscy świetnie się bawili, a o tym co im się najbardziej podobało lub nie podobało postanowili napisać.  Zapraszamy do lektury.

 

Piotr Krztoń

„Narty były dość fajne. Obiady były niedobre. Nie lubię orczyków, ale zabawa w „Killera” jest super.”

 

Weronika Mrugas

„Na białej szkole było suuuuperrrrr. Jeździliśmy na nartach i graliśmy w „Killera”. Mogliśmy korzystać z telefonu, chociaż nie było internetu.”

 

Pani Magda

„Wyjazd na białą szkołę był fascynujący. Najlepiej bawiłam się podczas gier i zabaw integracyjnych. Narciarstwo było również bardzo ciekawe. Mogłam dostrzec jak wielkie postępy robią uczniowie, jak i wychowawczynie. Wykład dotyczący sprzętu narciarskiego oraz technik zjazdowych był bardzo pouczający i interesujący. Posiłki były na 5+.”

 

Wiktoria Matyasik

„Na białej szkole podobały mi się narty, pływanie, gry terenowe i gry integracyjne. Nie podobały mi się jedzenie i pokoje.”

 

Kalina Kłos

„Na białej szkole najbardziej podobały mi się basen i gry integracyjne. Jedzenie było pyszne, ale najbardziej smakował mi żurek. Najmniej podobał mi się wykład o nartach.”

 

Nikodem Kosecki

„Na białej szkole jest fajnie. Codziennie chodzimy na basen i możemy korzystać ze sklepiku. Trzy dni graliśmy od rana do wieczora w „Killera”. W poniedziałek pięć razy ześlizgnąłem się na nartach i mało nie przewróciłem się, za to w środę sam zjechałem z góry pierwszy raz na nartach. Polecam.”

 

Sonia Naeckel

„Najbardziej na białej szkole podobają mi się gry zespołowe i tańce. Najmniej narty i bolące po nich nogi.”

 

Nadia Sowa

„Na białej szkole najbardziej podobała mi się gra w „Killera”, jazda na nartach i wspólny pokój z Julią Cholewą. Najmniej podobało mi się zabieranie telefonów, cisza nocna o 22.00 i pokoje bez internetu.”

 

Julia Kaszowska

„Narty są super, a wi-fi niefajne, bo u mnie w pokoju nie ma sygnału. Najbardziej podobała mi się jazda na nartach, a najmniej sprzątanie pokoju.”

 

Zosia Szymczak

„Najbardziej podobały mi się narty i basen. Najmniej pokoje, w którym mieszkaliśmy – były takie babcine.”

 

Maksymilian Ślusarczyk

„Narty są super. Bardzo mi się podoba. Mam pokój z Krzysiem, Piotrem i Nikodemem.”

 

Julia Cholewa

„Najbardziej podobały mi się wspólne gry. Najmniej – sprzątanie pokoju. Poza tym są tu dobre jedzenie i zajęcia na basenie.”

 

Jaśmina Kondracka

„Biała szkoła bardzo mi się podoba, ponieważ dużo jeździmy na nartach i codziennie chodzimy na basen. W środę bawiliśmy się w „Killera”, który wszystkim sprawił dużo przyjemności. Najbardziej podobała mi się dyskoteka i wspólne gry i zabawy.”

 

Marta Mrugała

„Jest super, choć na stoku trochę za łatwo. Poza tym jest ekstra. Wszyscy gramy w „Killera”.”

 

Joanna Zawadzka

„Biała szkoła jest super. Najbardziej podobała mi się gra w „Killera” i narty. Polecam.”

 

Marysia Dzięcielak

„Najbardziej na białej szkole podobały mi się narty, ponieważ sama nauczyłam się skręcać i zjeżdżać z górki bez trzymanki. Najmniej podobało mi się to, że telefony były dopiero po obiedzie. Wolałabym, aby były na cały dzień.”

 

Wiktoria Różyc

„Jest super! Najbardziej podobały mi się zajęcia na basenie i zabawy integracyjne. Najmniej – stok.”

 

Krzysztof Wierzman

„Najbardziej podobały mi się narty, basen oraz gry integracyjne. Najmniej podobało mi się sprzątanie pokoju.”

 

Justyna Jakubiuk

„Biała szkoła jest super. Mam własny pokój, pogoda dopisuje, a instruktorzy są bardzo życzliwi i wyrozumiali. Pod ich czujnym wzrokiem można doskonalić techniki zjazdowe, a jeszcze wiele należy poprawić. Jedzenie pyszne. Najmniej podobało mi się to, że wycieczka trwała tak krótko. A jakby tak dwa dni dłużej…”

 

IMG_5045IMG_5040IMG_5043 IMG_5058 IMG_5071 IMG_5109 IMG_5132 IMG_5217

Pozostałe artykuły

Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej
Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Nasz szkolny etap konkursu "Dis-moi dix mots" został zakończony. Spośród podanych do wyboru 10 słów francuskich, związanych z powietrzem, wylosowaliśmy słowo FRAGRANCE - zapach, woń, perfumy. Oto prace naszych uczniów i uczennic, które przedstawiają w sposób graficzny...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe