Z pamiętnika… Julii Ch.

Napisane przez Julia C

16 marca 2016

Z pamiętnika…

29.02.2016, poniedziałek

Dziś był pierwszy dzień białej szkoły. Wyjechaliśmy około godziny 8:30, więc niestety musiałam wcześnie wstać. Na szczęście nauczyciele byli w świetnych humorach. W połowie drogi zatrzymaliśmy się na postoju, gdzie jedliśmy hot dogi i tortille. Podróż minęła bardzo szybko. Gdy dojechaliśmy zjedliśmy obiad i część dzieci poszła wypożyczać sprzęt narciarski, a część na pływalnie. Ja na szczęście poszłam pływać, mimo że na początku nie chciałam. Było super. Potem poszliśmy na kolację. Najbardziej jednak podobał mi się wieczór. Graliśmy wspólnie w różne gry, na przykład „Talarek” albo „Sklep”…

01.03.2015, wtorek

Rano budziła nas pani Justyna. My byłyśmy obudzone jako pierwsze, ponieważ wczoraj wieczorem trochę rozrabiałyśmy. Niestety, lało jak z cebra, dlatego baliśmy się, że nie będzie śniegu. Na szczęście nasze obawy okazały się niesłuszne. Zjedliśmy śniadanie, a potem poszliśmy na stok. Bardzo się cieszę, ponieważ jestem w zaawansowanej grupie. Niestety dla niektórych osób (między innymi dla mnie) zabrakło wysokości.

Dzisiaj jest święto Żołnierzy Wyklętych, więc rano zmieniliśmy sobie imiona i nie mogliśmy reagować na nasze, żeby zobaczyć jak im było ciężko. Ciągle o tym zapominałam. Żołnierze Wyklęci mieli naprawdę kiepsko. Wieczorem pan Rafał, czyli kierownik białej szkoły, opowiadał nam jak zjechać z góry i nie stracić ani jednej części ciała…

02.03.2016, środa

Dziś, jeździliśmy na trochę wyższych górach. Było super na nartach. Uczyliśmy się jeździć śmigiem. Nie mogę się doczekać kiedy powiem o tym siostrom. Najfajniejsze z dzisiejszego dnia to wieczorne gry terenowe. W grupach musieliśmy jak najszybciej odpowiedzieć na kilka pytań. My o prawie wszystko pytaliśmy panią recepcjonistkę…

03.03.2016, czwartek

Dziś na nartach było ekstra. Na początku ćwiczyliśmy do zawodów. A potem one się odbyły. Całkiem dobrze mi poszło, bo wieczorem okazało się, że zajęłam drugie miejsce. Po zawodach mieliśmy wolne zjazdy. Ja zjeżdżałam śmigiem. Po południu poszliśmy na basen. A wieczorem była dyskoteka, ale ja na nią nie poszłam, ponieważ nie miałam ochoty. Wieczorem, a raczej w nocy, opowiadałyśmy sobie wymyślone przez nas żarty. Śmiałyśmy się z nich jak szalone, mimo że niektóre z nich nie miały sensu. A pani ani razu do nas nie przyszła…

04.03.2016 piątek

Rano oczywiście musieliśmy się spakować i posprzątać pokoje. Jeszcze przed południem poszliśmy na spacer, by pozwiedzać Szczyrk. Było całkiem spoko, ale muszę przyznać, że zimno. Potem wróciliśmy do hotelu na zupę i wyjechaliśmy. W drodze trochę mi się nudziło. Gdy zobaczyłam rodzinę wszystkich wyprzytulałam, pożegnałam się z paniami i wróciłam do domu…

Cała biała szkoła była suuuuper! Mega mi się podobało. Szkoda, że trwała tak krótko. Nie mogę się doczekać następnej białej szkoły…

 

IMG_5146 IMG_5147 IMG_5132 IMG_5063

OFICJALNY FACEBOOK

Dziś obchodzimy międzynarodową inicjatywę Dzień Bezpiecznego Internetu, do której jak co roku nasza szkoła włącza się z zajęciami edukacyjnym. ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook
👉Mamy fantastyczne wiadomości! 👌👉Już 15 SZKÓŁ z Białołęki zadeklarowało uczestnictwo w ogólnopolskim konkursie matematycznym MathRiders!👉Nasz Konkurs uzyskał patronat honorowy Burmistrza Dzielnicy Białołęka!👉Już wkrótce, będziecie mogli zamówić specjalne arkusze z najtrudniejszymi zadaniami z poprzednich edycji Puchacza!Bardzo się cieszymy z ogromnego zainteresowania naszym konkursem 🥰👉Rodzicu, jeśli chciałbyś, żeby Szkoła Twojego Dziecka również przystąpiła od Konkursu - przekaż tą informacje do wychowawcy, szkolnego koordynatora konkursów lub do sekretariatu.Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego:mathriders.pl/formularz-zgloszeniowy-do-udzialu-w-konkursie-matematycznymKtóre szkoły planują udział w Puchaczu?Szkoła Podstawowa nr 110Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza w WarszawieSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 w WarszawieInspiracja Niepubliczna Szkoła PodstawowaNiepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła"Szkoła Marzeń SP 356Szkoła Podstawowa nr 257 BiałołękaSzkoła Podstawowa nr 314 im.Przyjaciół ZiemiSzkoła Podstawowa Nr 355Europejska Szkoła PrzyszłościSzkoła Podstawowa nr 368 w Warszawie ul. Ostródzka175Szkoła Podstawowa Nr 361 w WarszawieSzkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła IISzkoła Podstawowa nr 367Szkoła Podstawowa nr 365Zapraszamy do udziału w Konkursie także:Szkoła Podstawowa 112Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ZiarnoMentis Polsko-Angielska Szkoła PodstawowaSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STOSzkoła Podstawowa Nr 342Szkoła Podstawowa nr 344Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego w WarszawieSzkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie👉Nie odchodźcie daleko 😉Już wkrótce będziecie mogli zamówić, specjalne arkusze z najtrudniejszymi zadaniami.#KonkursPuchaczPiotr #PrzyjaznaMatematyka #PrzyjemnaMatematyka ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook

Pozostałe artykuły

Wyjazd do Wrocławia [Galeria]

Wyjazd do Wrocławia [Galeria]

Klasa ósma jest już dawno po egzaminach. Przyszedł czas na zasłużony odpoczynek - klasowy wyjazd do Wrocławia. 🙂 Na każdy z sześciu dni przygotowaliśmy inne atrakcje. Zaczęliśmy od zwiedzania Starego Miasta i poszukiwań krasnali. Śmiechu było co niemiara. :D...

czytaj dalej
Zielona szkoła – dzień 4 [galeria] – maj 2022

Zielona szkoła – dzień 4 [galeria] – maj 2022

Dzień czwarty naszej zielonej szkoły był pełen wspaniałej zabawy! Po śniadaniu wybraliśmy się na Omegi i kajaki. Graliśmy też w padla i siatkówkę - nie zabrakło plażowania, budowania zamków z piasku i skoków na eurobungee. Cześć z nas wybrała się na jazdę konną...

czytaj dalej
Zielona szkoła – dzień 3 [galeria] – maj 2022

Zielona szkoła – dzień 3 [galeria] – maj 2022

Trzeci dzień zielonej szkoły przyniósł masę atrakcji! Rozpoczęliśmy od porannego rozruchu. Następnie rozeszliśmy się na zajęcia. Dzisiaj były to: kajaki, Omegi, siatkówka, eurobungee i padel. Później pogoda pokrzyżowała nam plany, więc resztę dnia spędziliśmy w ośrodku,...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe