Szkoła Przyszłości – szkołą nowoczesnego Europejczyka

Napisane przez Justyna Jakubiuk

24 czerwca 2016

„Szkoła Przyszłości- szkołą nowoczesnego Europejczyka” to projekt realizowany w naszej szkole przez 6 nauczycieli i pracowników naszej szkoły ze środków unijnych w ramach programu Erasmus + Mobilność. Pani Justyna Jakubiuk wyjeżdża do Paryża na intensywny kurs języka francuskiego, panie Renata Rębisz i Joanna Chwalisz wyjeżdżają do Hiszpanii do Malagi na intensywny kurs języka hiszpańskiego, panie Justyna Górska i Ewa Gołofit- Pizoń wyjeżdżają do Cork w Irlandii na intensywny kurs języka angielskiego, pani Ewa Szablak wyjeżdża do Oxfordu na metodyczny kurs języka angielskiego.

Główne cele naszego projektu to :

– podniesienie kwalifikacji i umiejętności językowych,

– unowocześnienie programu nauczania i wdrożenie nowych technik i środków dydaktycznych,

– wprowadzenie innowacyjnych metod,

– poszerzenie oferty edukacyjnej szkoły,

– wzmocnienie wymiaru europejskiego szkoły i jej międzynarodowego zasięgu oraz wiele innych.

 

Na bieżąco będziemy relacjonować nasze wyjazdy na blogu szkolnym.

Zachęcamy do śledzenia nowości na stronie.

 

3.LOGO logo_erasmusplus

OFICJALNY FACEBOOK

Mamy zaszczyt ogłosić, że nasi uczniowie klas 7 i 8 zdali w sesji wiosennej egzaminy francuskie DELF junior na poziomie A2 i B1 👏 Serdecznie gratulujemy Zuzi K., Poli, Marysi, Ani, Aleksandrowi, Kubie, Antkowi i Wojtkowi K. Uczniowie Ci otrzymali dyplomy Francuskiego Ministerstwa Edukacji, które są respektowane na całym świecie. ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook
Klasa ósma jest już dawno po egzaminach. Przyszedł czas na zasłużony odpoczynek - klasowy wyjazd do Wrocławia 😀Na każdy z sześciu dni przygotowaliśmy inne atrakcje. Pełna relacja z wycieczki dostępna na naszym blogu 👇blogprzyszlosci.pl/2022/2022/06/wyjazd-do-wroclawia ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook

Pozostałe artykuły

Zielona szkoła – dzień 4 [galeria] – maj 2022

Zielona szkoła – dzień 4 [galeria] – maj 2022

Dzień czwarty naszej zielonej szkoły był pełen wspaniałej zabawy! Po śniadaniu wybraliśmy się na Omegi i kajaki. Graliśmy też w padla i siatkówkę - nie zabrakło plażowania, budowania zamków z piasku i skoków na eurobungee. Cześć z nas wybrała się na jazdę konną...

czytaj dalej
Zielona szkoła – dzień 3 [galeria] – maj 2022

Zielona szkoła – dzień 3 [galeria] – maj 2022

Trzeci dzień zielonej szkoły przyniósł masę atrakcji! Rozpoczęliśmy od porannego rozruchu. Następnie rozeszliśmy się na zajęcia. Dzisiaj były to: kajaki, Omegi, siatkówka, eurobungee i padel. Później pogoda pokrzyżowała nam plany, więc resztę dnia spędziliśmy w ośrodku,...

czytaj dalej
Zielona szkoła – dzień 2 [galeria] – maj 2022

Zielona szkoła – dzień 2 [galeria] – maj 2022

Wczorajszy wieczór przyniósł nam sporo atrakcji. Wszyscy graliśmy we flagi - były emocje, sporo biegania i sportowa rywalizacja. Dzisiejszy poranek rozpoczęliśmy od pysznego śniadania. Później rozeszliśmy się na różne zajęcia: Omegi, kajaki, park linowy, strzelanie z...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe