Szkoła Przyszłości – szkołą nowoczesnego Europejczyka

Napisane przez Justyna Jakubiuk

24 czerwca 2016

„Szkoła Przyszłości- szkołą nowoczesnego Europejczyka” to projekt realizowany w naszej szkole przez 6 nauczycieli i pracowników naszej szkoły ze środków unijnych w ramach programu Erasmus + Mobilność. Pani Justyna Jakubiuk wyjeżdża do Paryża na intensywny kurs języka francuskiego, panie Renata Rębisz i Joanna Chwalisz wyjeżdżają do Hiszpanii do Malagi na intensywny kurs języka hiszpańskiego, panie Justyna Górska i Ewa Gołofit- Pizoń wyjeżdżają do Cork w Irlandii na intensywny kurs języka angielskiego, pani Ewa Szablak wyjeżdża do Oxfordu na metodyczny kurs języka angielskiego.

Główne cele naszego projektu to :

– podniesienie kwalifikacji i umiejętności językowych,

– unowocześnienie programu nauczania i wdrożenie nowych technik i środków dydaktycznych,

– wprowadzenie innowacyjnych metod,

– poszerzenie oferty edukacyjnej szkoły,

– wzmocnienie wymiaru europejskiego szkoły i jej międzynarodowego zasięgu oraz wiele innych.

 

Na bieżąco będziemy relacjonować nasze wyjazdy na blogu szkolnym.

Zachęcamy do śledzenia nowości na stronie.

 

3.LOGO logo_erasmusplus

OFICJALNY FACEBOOK

Pozostałe artykuły

Podsumowanie wyjazdu na zieloną szkołę – Galeria

Podsumowanie wyjazdu na zieloną szkołę – Galeria

Drugi tydzień czerwca upłynął uczniom Europejskiej Szkoły Przyszłości zgodnie z najprzyjemniejszym, zakładanym już od ubiegłego roku scenariuszem Zielonej Szkoły. Ponad stuosobowa grupa uczniów i nauczycieli spędziła kilka słonecznych dni nad malowniczym jeziorem...

czytaj dalej
Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe