Szkoła Przyszłości – szkołą nowoczesnego Europejczyka

Napisane przez Justyna Jakubiuk

24 czerwca 2016

„Szkoła Przyszłości- szkołą nowoczesnego Europejczyka” to projekt realizowany w naszej szkole przez 6 nauczycieli i pracowników naszej szkoły ze środków unijnych w ramach programu Erasmus + Mobilność. Pani Justyna Jakubiuk wyjeżdża do Paryża na intensywny kurs języka francuskiego, panie Renata Rębisz i Joanna Chwalisz wyjeżdżają do Hiszpanii do Malagi na intensywny kurs języka hiszpańskiego, panie Justyna Górska i Ewa Gołofit- Pizoń wyjeżdżają do Cork w Irlandii na intensywny kurs języka angielskiego, pani Ewa Szablak wyjeżdża do Oxfordu na metodyczny kurs języka angielskiego.

Główne cele naszego projektu to :

– podniesienie kwalifikacji i umiejętności językowych,

– unowocześnienie programu nauczania i wdrożenie nowych technik i środków dydaktycznych,

– wprowadzenie innowacyjnych metod,

– poszerzenie oferty edukacyjnej szkoły,

– wzmocnienie wymiaru europejskiego szkoły i jej międzynarodowego zasięgu oraz wiele innych.

 

Na bieżąco będziemy relacjonować nasze wyjazdy na blogu szkolnym.

Zachęcamy do śledzenia nowości na stronie.

 

3.LOGO logo_erasmusplus

OFICJALNY FACEBOOK

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons. Type: OAuthException
Mission Impossible? Klasa 6 tak wlasnie swietowala Dzien Kobiet:) ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook
Klasa 2a wybrała się do Centrum Nauki Kopernik, gdzie obejrzała wystawę, na której to niczym w szklanej kuli ujrzała przyszłości z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, pomajsterkowała w Majsterni, a na koniec odkryła świat fizyki i chemii. Czas upłynął tak szybko, że żałowaliśmy iż trzeba wracać. Dziękujemy naszym cudownym rodzicom za zorganizowanie tego wyjścia z okazji Dnia Kobiet ♥️ ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook

Pozostałe artykuły

Wyjazd do Wrocławia [Galeria]

Wyjazd do Wrocławia [Galeria]

Klasa ósma jest już dawno po egzaminach. Przyszedł czas na zasłużony odpoczynek - klasowy wyjazd do Wrocławia. 🙂 Na każdy z sześciu dni przygotowaliśmy inne atrakcje. Zaczęliśmy od zwiedzania Starego Miasta i poszukiwań krasnali. Śmiechu było co niemiara. :D...

czytaj dalej
Zielona szkoła – dzień 4 [galeria] – maj 2022

Zielona szkoła – dzień 4 [galeria] – maj 2022

Dzień czwarty naszej zielonej szkoły był pełen wspaniałej zabawy! Po śniadaniu wybraliśmy się na Omegi i kajaki. Graliśmy też w padla i siatkówkę - nie zabrakło plażowania, budowania zamków z piasku i skoków na eurobungee. Cześć z nas wybrała się na jazdę konną...

czytaj dalej
Zielona szkoła – dzień 3 [galeria] – maj 2022

Zielona szkoła – dzień 3 [galeria] – maj 2022

Trzeci dzień zielonej szkoły przyniósł masę atrakcji! Rozpoczęliśmy od porannego rozruchu. Następnie rozeszliśmy się na zajęcia. Dzisiaj były to: kajaki, Omegi, siatkówka, eurobungee i padel. Później pogoda pokrzyżowała nam plany, więc resztę dnia spędziliśmy w ośrodku,...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe