Podsumowanie wyjazdu na zieloną szkołę – Galeria

Napisane przez Rafał Mocarski

17 czerwca 2021

Drugi tydzień czerwca upłynął uczniom Europejskiej Szkoły Przyszłości zgodnie z najprzyjemniejszym, zakładanym już od ubiegłego roku scenariuszem Zielonej Szkoły.
Ponad stuosobowa grupa uczniów i nauczycieli spędziła kilka słonecznych dni nad malowniczym jeziorem Dadaj w nowoczesnym ośrodku Żeglarska Zatoka. Byliśmy w raju, a nasza odległość od plaży wynosiła zaledwie 200 metrów 😉

Pełna galeria dostępna tutaj:
https://rumszewicz.pl/galeria/zielona-szkola-2021-europejska-szkola-przyszlosci/

Główne aktywności, które zajmowały czas od świtu do zmierzchu uczestnikom wyjazdu wymagały niemałego zaangażowania, a były to m.in. skoki na eurobungee, żeglarstwo, zdobywanie okolicznych wysp podczas ekscytujących wypraw kajakowych, pokonywanie wybranych tras parku linowego, czy wymagająca skupienia gra w padla, która nawet w najbardziej słoneczne dni ściągała na kort wielu uczniów.

Wszystkie zajęcia na wodzie poprzedziła pogadanka o bezpiecznym zachowaniu nad wodą oraz szczegółowe zapoznanie ze sprzętem. Strzałem w dziesiątkę okazały się także zajęcia na torze łuczniczym i siatkówka plażowa, dużym powodzeniem cieszyły się mecze podczas których nauczyciele tworzyli wspólną drużynę z uczniami.
Oczywiście nie zabrakło czasu na gry i zabawy integracyjne, a telefony były nam zbędne!

Po pięciu dniach uzupełniania witaminy D wróciliśmy z nową energią do Warszawy!

OFICJALNY FACEBOOK

Do społeczności szkolnej ‘’Europejskiej Szkoły Przyszłości’’ zostali przyjęci nowi uczniowie klasy I. ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook
Dzień Edukacji Narodowej/Dzień Nauczyciela zbliża się wielkimi krokami! W tym roku Naszych uczniów i ich wychowawców czeka z tej okazji zadanie specjalne - GRA TERENOWA! 😁🍁🌳🏅Nie możemy się już doczekać i trzymamy kciuki za dobrą pogodę! 🤗 ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook

Pozostałe artykuły

„Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina”

„Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina”

Ze względu na okrągły jubileusz istnienia Europejskiej Szkoły Przyszłości, poprosiliśmy naszych uczniów o przelanie na papier swoich przemyśleń. Niektórzy zredagowali niezwykłe opowiadania, których akcja toczy się w murach szkoły. Inni zdecydowali się na poetyckie...

czytaj dalej
10 lecie Europejskiej Szkoły Przyszłości

10 lecie Europejskiej Szkoły Przyszłości

Obchodzimy 10-lecie istnienia Europejskiej Szkoły Przyszłości!   Za nami wiele niezwykłych wspomnień i dużo ważnych osiągnięć. Jesteśmy dumni z rozwoju naszej szkolnej społeczności. Jak na każdych urodzinach, tak i u nas nie mogło zabraknąć tortu, świeczek, życzeń...

czytaj dalej
Zielony tydzień w klasie 7 i 8 :)

Zielony tydzień w klasie 7 i 8 🙂

W ramach zielonego tygodnia uczniowie klasy VII i VIII uczestniczyli w warsztatach tematycznych w Manufakturze Czekolady. W trakcie spotkania zaprojektowaliśmy własne tabliczki, poznaliśmy wszystkie czynności w procesie produkcji czekolady od samego ziarna,...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe