Ten rok zapamiętam… – wf

Napisane przez admin

25 czerwca 2021

TEN ROK ZAPAMIĘTAM…
Jako zwariowany i pełen wyzwań!

Nauczyliśmy się fikać na materacach, żonglować piłką jak Robert Lewandowski, rzucać do kosza jak Marcin Gortat, odbijać piłkę jak Bartosz Kurek, strzelać do bramki jak Karol Bielecki i manewrować kijem hokejowym jak Mariusz Czerkawski.

I choć baliśmy się, że nauka zdalna zabije w nas sportowego ducha, udowodniliśmy, że można zawsze, wszędzie i wszystko!
Zamknięci w domach, otworzyliśmy się na nowoczesne formy ruchowe i poznaliśmy nowe kroki taneczne, asany jogi, rozciągaliśmy się, wymyślaliśmy kroki fitness i tańczyliśmy zumbę!

Wykorzystując każdą chwilę w szkole nasi uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności na I Mistrzostwach Szkoły w skakaniu na skakance oraz pokazać swoje sceniczne oblicze na II edycji szkolnego Mam Talent. Cieszę się, że spędziłam ten rok z tak wspaniałymi młodymi ludźmi i nie tylko mogłam ich czegoś nauczyć, ale UCZYĆ SIĘ OD NICH!!

Dzięki! To był fajny rok 🙂
Do zobaczenia we wrześniu!
Iza Burdzy- wf I-III

 

OFICJALNY FACEBOOK

Do społeczności szkolnej ‘’Europejskiej Szkoły Przyszłości’’ zostali przyjęci nowi uczniowie klasy I. ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook
Dzień Edukacji Narodowej/Dzień Nauczyciela zbliża się wielkimi krokami! W tym roku Naszych uczniów i ich wychowawców czeka z tej okazji zadanie specjalne - GRA TERENOWA! 😁🍁🌳🏅Nie możemy się już doczekać i trzymamy kciuki za dobrą pogodę! 🤗 ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook

Pozostałe artykuły

„Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina”

„Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina”

Ze względu na okrągły jubileusz istnienia Europejskiej Szkoły Przyszłości, poprosiliśmy naszych uczniów o przelanie na papier swoich przemyśleń. Niektórzy zredagowali niezwykłe opowiadania, których akcja toczy się w murach szkoły. Inni zdecydowali się na poetyckie...

czytaj dalej
10 lecie Europejskiej Szkoły Przyszłości

10 lecie Europejskiej Szkoły Przyszłości

Obchodzimy 10-lecie istnienia Europejskiej Szkoły Przyszłości!   Za nami wiele niezwykłych wspomnień i dużo ważnych osiągnięć. Jesteśmy dumni z rozwoju naszej szkolnej społeczności. Jak na każdych urodzinach, tak i u nas nie mogło zabraknąć tortu, świeczek, życzeń...

czytaj dalej
Zielony tydzień w klasie 7 i 8 :)

Zielony tydzień w klasie 7 i 8 🙂

W ramach zielonego tygodnia uczniowie klasy VII i VIII uczestniczyli w warsztatach tematycznych w Manufakturze Czekolady. W trakcie spotkania zaprojektowaliśmy własne tabliczki, poznaliśmy wszystkie czynności w procesie produkcji czekolady od samego ziarna,...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe