Gra terenowa – Dzień Nauczyciela

Napisane przez Michal Szablak

21 października 2021

Gra terenowa z okazji Dnia Edukacji Narodowej i Dnia Nauczyciela już za Nami! Było świetnie! Nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą z wielu dziedzin, a żadne zadanie nie było dla nich problemem!

Fotorelacja z obu dni:

OFICJALNY FACEBOOK

W zeszłym tygodniu gościliśmy w naszej szkole Juana z Madrytu - lektora szkoły językowej AILMadrid 🇪🇸Uczniowie klasy 7 i uczęszczający na kółko hiszpańskiego z klas 4-8 mieli okazję poznać hiszpańską tradycję noworoczną związaną z winogronami i postanowieniami 😀Dziękujemy Juanowi za wizytę i za motywację do dalszej nauki języka 👏 ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook
W klasie 5 na lekcji geografii omówiliśmy krajobraz wielkomiejski Warszawy z wierszem Juliana Tuwima pt.: "Warszawa". 📚🌎Uczniowie recytowali wiersz, szukali cech krajobrazu wielkomiejskiego, stworzyli notatkę w formie mapy myśli, a na koniec wykonali kolorowe miasto 👏 ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook

Pozostałe artykuły

„Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina”

„Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina”

Ze względu na okrągły jubileusz istnienia Europejskiej Szkoły Przyszłości, poprosiliśmy naszych uczniów o przelanie na papier swoich przemyśleń. Niektórzy zredagowali niezwykłe opowiadania, których akcja toczy się w murach szkoły. Inni zdecydowali się na poetyckie...

czytaj dalej
10 lecie Europejskiej Szkoły Przyszłości

10 lecie Europejskiej Szkoły Przyszłości

Obchodzimy 10-lecie istnienia Europejskiej Szkoły Przyszłości!   Za nami wiele niezwykłych wspomnień i dużo ważnych osiągnięć. Jesteśmy dumni z rozwoju naszej szkolnej społeczności. Jak na każdych urodzinach, tak i u nas nie mogło zabraknąć tortu, świeczek, życzeń...

czytaj dalej
Zielony tydzień w klasie 7 i 8 :)

Zielony tydzień w klasie 7 i 8 🙂

W ramach zielonego tygodnia uczniowie klasy VII i VIII uczestniczyli w warsztatach tematycznych w Manufakturze Czekolady. W trakcie spotkania zaprojektowaliśmy własne tabliczki, poznaliśmy wszystkie czynności w procesie produkcji czekolady od samego ziarna,...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe