TRZYMAJ FORMĘ PONAD NORMĘ

Napisane przez Renata Rebisz

19 stycznia 2017

Drodzy Rodzice,

w tym roku również dbamy o naszą formę, dlatego też po raz drugi ogłaszamy akcję w naszej szkole…

TRZYMAJ FORMĘ PONAD NORMĘ

Już dziś na terenie naszej szkoły pojawiły się plakaty informujące o cyklu wydarzeń.

Pierwsze z nich to Zumba Fitness– czyli zajęcia ruchowe, aerobik dla mam z dziećmi,

roztańczonych tatusiów również zapraszamy.

Zajęcia odbędą się na sali ruchowej, prowadzić je będzie pani Martyna Lenkiewicz.

Podczas zajęć towarzyszyć nam będzie profesjonalny fotograf pani Monika Makowiecka,

która będzie robiła zdjęcia pamiątkowe podczas ćwiczeń

(do odbioru po wydarzeniu).

https://www.facebook.com/Monika-Makowiecka-1667200303502693/?fref=ts

Liczba miejsc na zajęciach ograniczona, prosimy o szybkie zapisy, czekamy do 06.02.

(ZAPISY- r.rebisz@szkolaprzyszlosci.edu.pl).

Zajęcia odbędą się 09.02. o godzinie 18:00

Strój sportowy i woda obowiązkowe. ZAPRASZAMY!!!

Renata Rębisz

 

Document-page-001

OFICJALNY FACEBOOK

Klasa IIIA w ramach kształtowania komunikacji bez przemocy brała udział w zajęciach z psychologiem będące wstępem do rozmowy o potrzebach 🗣Uczniowie rozwijali kreatywne myślenie poprzez odpowiedź na pytanie: Jak z drucika kreatywnego, talerzyka papierowego i kawałka sznurka zbudować pająka.Następnie analizowaliśmy potrzeby pająka. Kolejna lekcja będzie poświęcona analizie własnych potrzeb jako motywacji naszego działania. ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook
Uczniowie klasy 1 nawiązali znajomość ze swoimi rówieśnikami z Nairobi. Emocji nie brakowało 🙂 Nasi pierwszoroczniacy przywitali się i zaprosili do wspólnej zabawy. Klasa na tą okazję przygotowała autorskie jesienne zabawy. Natomiast dzieci z Kenii zaśpiewały dla nas piosenki 🎤🎼A wszystko to działo się w ramach projektu Face to Face with the World. Kolejne spotkania już wkrótce! ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook

Pozostałe artykuły

10 lecie Europejskiej Szkoły Przyszłości

10 lecie Europejskiej Szkoły Przyszłości

Obchodzimy 10-lecie istnienia Europejskiej Szkoły Przyszłości!   Za nami wiele niezwykłych wspomnień i dużo ważnych osiągnięć. Jesteśmy dumni z rozwoju naszej szkolnej społeczności. Jak na każdych urodzinach, tak i u nas nie mogło zabraknąć tortu, świeczek, życzeń...

czytaj dalej
Zielony tydzień w klasie 7 i 8 :)

Zielony tydzień w klasie 7 i 8 🙂

W ramach zielonego tygodnia uczniowie klasy VII i VIII uczestniczyli w warsztatach tematycznych w Manufakturze Czekolady. W trakcie spotkania zaprojektowaliśmy własne tabliczki, poznaliśmy wszystkie czynności w procesie produkcji czekolady od samego ziarna,...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe