TRZYMAJ FORMĘ PONAD NORMĘ

Napisane przez Renata Rebisz

19 stycznia 2017

Drodzy Rodzice,

w tym roku również dbamy o naszą formę, dlatego też po raz drugi ogłaszamy akcję w naszej szkole…

TRZYMAJ FORMĘ PONAD NORMĘ

Już dziś na terenie naszej szkoły pojawiły się plakaty informujące o cyklu wydarzeń.

Pierwsze z nich to Zumba Fitness– czyli zajęcia ruchowe, aerobik dla mam z dziećmi,

roztańczonych tatusiów również zapraszamy.

Zajęcia odbędą się na sali ruchowej, prowadzić je będzie pani Martyna Lenkiewicz.

Podczas zajęć towarzyszyć nam będzie profesjonalny fotograf pani Monika Makowiecka,

która będzie robiła zdjęcia pamiątkowe podczas ćwiczeń

(do odbioru po wydarzeniu).

https://www.facebook.com/Monika-Makowiecka-1667200303502693/?fref=ts

Liczba miejsc na zajęciach ograniczona, prosimy o szybkie zapisy, czekamy do 06.02.

(ZAPISY- r.rebisz@szkolaprzyszlosci.edu.pl).

Zajęcia odbędą się 09.02. o godzinie 18:00

Strój sportowy i woda obowiązkowe. ZAPRASZAMY!!!

Renata Rębisz

 

Document-page-001

OFICJALNY FACEBOOK

Nauka nie musi być nudna! W ramach rozszerzonego programu informatyki uczniowie mają możliwość zaprogramować robota Photon 🎮 Wyścigi robotów, gra w kręgle z Photonem czy też tworzenie warunków z wykorzystaniem czujników odległości, dotyku i światła to jedne z aktywności podczas zajęć robotyki ⚙️Zestawy zostały zakupione w ramach dotacji Laboratoria Przyszłości. ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook
W minionym tygodniu w naszej szkole odbył się TYDZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW 🫶 Każdego dnia klasy od 1 do 8 miały inne zadania do wykonania. Było przy tym dużo wspaniałości i życzliwości 🎉🎁 To był DOBRY TYDZIEŃ! ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook

Pozostałe artykuły

Wyjazd do Wrocławia [Galeria]

Wyjazd do Wrocławia [Galeria]

Klasa ósma jest już dawno po egzaminach. Przyszedł czas na zasłużony odpoczynek - klasowy wyjazd do Wrocławia. 🙂 Na każdy z sześciu dni przygotowaliśmy inne atrakcje. Zaczęliśmy od zwiedzania Starego Miasta i poszukiwań krasnali. Śmiechu było co niemiara. :D...

czytaj dalej
Zielona szkoła – dzień 4 [galeria] – maj 2022

Zielona szkoła – dzień 4 [galeria] – maj 2022

Dzień czwarty naszej zielonej szkoły był pełen wspaniałej zabawy! Po śniadaniu wybraliśmy się na Omegi i kajaki. Graliśmy też w padla i siatkówkę - nie zabrakło plażowania, budowania zamków z piasku i skoków na eurobungee. Cześć z nas wybrała się na jazdę konną...

czytaj dalej
Zielona szkoła – dzień 3 [galeria] – maj 2022

Zielona szkoła – dzień 3 [galeria] – maj 2022

Trzeci dzień zielonej szkoły przyniósł masę atrakcji! Rozpoczęliśmy od porannego rozruchu. Następnie rozeszliśmy się na zajęcia. Dzisiaj były to: kajaki, Omegi, siatkówka, eurobungee i padel. Później pogoda pokrzyżowała nam plany, więc resztę dnia spędziliśmy w ośrodku,...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe