Intercambios- wymiana nauczycieli

Napisane przez Renata Rebisz

10 czerwca 2017

Klasa druga wraz z panią Renatą Rębisz cały czas realizuje projekt eTwinning- współpracy międzynarodowej ze szkołą podstawową w Madrycie- Colegio Abaco. Uczniowie tej szkoły uczą się słów w języku polskim z trzech działów tematycznych: powitania, kolory i cyfry od 1 do 10.

Wymowa naszych słów przysparza im wiele kłopotu, ale nasz projekt jest w pełni profesjonalny i już śpieszymy z pomocą…

DSC07273

 

Pani Renata Rębisz w dniach 12- 16.06. będzie prowadziła lekcje z języka polskiego w Colegio Abaco podczas wymiany nauczycielskiej. Liczymy, że przez cały tydzień hiszpańscy uczniowie opanują wymowę na tyle, aby w kolejnym tygodniu podczas videokonferencji z uczniami klasy 2 w naszej szkole udało im się przejść egzamin na certyfikat.

 

Każdy uczeń Colegio Abaco, który przejdzie pozytywnie rozmowę otrzyma poniższy certyfikat.

certyfikat(2)-page-001 certyfikat(2)-page-002

 

Zachęcamy do wspólnej nauki na kanale YouTube klasy 2:

 

Poniżej przedstawiamy plan lekcji pani Renaty na najbliższy tydzień.

HORARIO

 

W przyszłym roku szkolnym, w październiku pani Irene i pani Mercedes (nauczyciele Colegio Abaco) odwiedzą naszą szkołę.

Czekamy z niecierpliwością 🙂

DSC07333

OFICJALNY FACEBOOK

Pozostałe artykuły

Podsumowanie wyjazdu na zieloną szkołę – Galeria

Podsumowanie wyjazdu na zieloną szkołę – Galeria

Drugi tydzień czerwca upłynął uczniom Europejskiej Szkoły Przyszłości zgodnie z najprzyjemniejszym, zakładanym już od ubiegłego roku scenariuszem Zielonej Szkoły. Ponad stuosobowa grupa uczniów i nauczycieli spędziła kilka słonecznych dni nad malowniczym jeziorem...

czytaj dalej
Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe