DZIEŃ PEŁEN EMOCJI

Napisane przez Renata Rebisz

6 marca 2018

W naszej szkole ruszyła kolejna akcja, wspierająca rozwój społeczno- emocjonalny uczniów klas I-III.

„Dzień pełen emocji” ma na celu naukę rozpoznawania i nazywania uczuć przez dzieci a także wspieranie ich w szukaniu przyczyn różnych emocji, które odczuwają. Wprowadzenie „emotków” umożliwia trening dzielenia się na forum klasy przezywanymi emocjami, co zacieśnia więzi koleżeńskie.

 

W ramach akcji uczniowie stworzyli mini kąciki emocji, w których znajdują się materiały do zabawy z emocjami.

 

 

Pozostałe artykuły

Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej
Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Nasz szkolny etap konkursu "Dis-moi dix mots" został zakończony. Spośród podanych do wyboru 10 słów francuskich, związanych z powietrzem, wylosowaliśmy słowo FRAGRANCE - zapach, woń, perfumy. Oto prace naszych uczniów i uczennic, które przedstawiają w sposób graficzny...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe