II GALA DOBROCZYNNA W SZKOLE PRZYSZŁOŚCI

Napisane przez Renata Rebisz

18 grudnia 2018

Drodzy Rodzice,

w tym roku po raz drugi w naszej szkole w ramach świątecznych spotkań z rodzicami będzie miała miejsce …

 

II GALA DOBROCZYNNA

„ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS”

Każda z klas przygotowuje na ten cel:

  1. Biletowane przedstawienie lub widowisko muzyczno- taneczne (cena biletu 10zł za każdą osobę dorosłą, dzieci wchodzą za darmo).
  2. Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych (kwoty według uznania).
  3. Autorskie rękodzieło wykonane z dziećmi w domu i przyniesione na kiermasz (cenę ustala artysta w zależności od kosztów produkcji)*.

 

*Każdy uczeń może wraz z rodzicem wykonać w domu ozdobę, obrazek, dekorację świąteczną itp. według własnego pomysłu, technika dowolna.

 

Prace przynosimy do wychowawców do 7.12. wraz z wyznaczoną ceną.

Praca trafi na kiermasz w poszczególnych klasach.

Pieniądze zebrane z wyżej opisanej aktywności tak jak w zeszłym roku w całości przeznaczamy na wsparcie Szlachetnej Paczki.

 

II Gala Dobroczynna odbędzie się:

10.12.2018 w klasach 1-2

13.12.2018 w klasach 3-4

17.12.2018 w klasach 5-6

20.12.2018 w klasach 7-8

 

 

 

 

Po uroczystej Gali zapraszamy Państwa na kiermasz ozdób świątecznych oraz na spotkania wigilijne w klasach.

 

            

OFICJALNY FACEBOOK

Nauka nie musi być nudna! W ramach rozszerzonego programu informatyki uczniowie mają możliwość zaprogramować robota Photon 🎮 Wyścigi robotów, gra w kręgle z Photonem czy też tworzenie warunków z wykorzystaniem czujników odległości, dotyku i światła to jedne z aktywności podczas zajęć robotyki ⚙️Zestawy zostały zakupione w ramach dotacji Laboratoria Przyszłości. ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook
W minionym tygodniu w naszej szkole odbył się TYDZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW 🫶 Każdego dnia klasy od 1 do 8 miały inne zadania do wykonania. Było przy tym dużo wspaniałości i życzliwości 🎉🎁 To był DOBRY TYDZIEŃ! ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook

Pozostałe artykuły

Wyjazd do Wrocławia [Galeria]

Wyjazd do Wrocławia [Galeria]

Klasa ósma jest już dawno po egzaminach. Przyszedł czas na zasłużony odpoczynek - klasowy wyjazd do Wrocławia. 🙂 Na każdy z sześciu dni przygotowaliśmy inne atrakcje. Zaczęliśmy od zwiedzania Starego Miasta i poszukiwań krasnali. Śmiechu było co niemiara. :D...

czytaj dalej
Zielona szkoła – dzień 4 [galeria] – maj 2022

Zielona szkoła – dzień 4 [galeria] – maj 2022

Dzień czwarty naszej zielonej szkoły był pełen wspaniałej zabawy! Po śniadaniu wybraliśmy się na Omegi i kajaki. Graliśmy też w padla i siatkówkę - nie zabrakło plażowania, budowania zamków z piasku i skoków na eurobungee. Cześć z nas wybrała się na jazdę konną...

czytaj dalej
Zielona szkoła – dzień 3 [galeria] – maj 2022

Zielona szkoła – dzień 3 [galeria] – maj 2022

Trzeci dzień zielonej szkoły przyniósł masę atrakcji! Rozpoczęliśmy od porannego rozruchu. Następnie rozeszliśmy się na zajęcia. Dzisiaj były to: kajaki, Omegi, siatkówka, eurobungee i padel. Później pogoda pokrzyżowała nam plany, więc resztę dnia spędziliśmy w ośrodku,...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe