II GALA DOBROCZYNNA W SZKOLE PRZYSZŁOŚCI

Napisane przez Renata Rebisz

18 grudnia 2018

Drodzy Rodzice,

w tym roku po raz drugi w naszej szkole w ramach świątecznych spotkań z rodzicami będzie miała miejsce …

 

II GALA DOBROCZYNNA

„ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS”

Każda z klas przygotowuje na ten cel:

  1. Biletowane przedstawienie lub widowisko muzyczno- taneczne (cena biletu 10zł za każdą osobę dorosłą, dzieci wchodzą za darmo).
  2. Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych (kwoty według uznania).
  3. Autorskie rękodzieło wykonane z dziećmi w domu i przyniesione na kiermasz (cenę ustala artysta w zależności od kosztów produkcji)*.

 

*Każdy uczeń może wraz z rodzicem wykonać w domu ozdobę, obrazek, dekorację świąteczną itp. według własnego pomysłu, technika dowolna.

 

Prace przynosimy do wychowawców do 7.12. wraz z wyznaczoną ceną.

Praca trafi na kiermasz w poszczególnych klasach.

Pieniądze zebrane z wyżej opisanej aktywności tak jak w zeszłym roku w całości przeznaczamy na wsparcie Szlachetnej Paczki.

 

II Gala Dobroczynna odbędzie się:

10.12.2018 w klasach 1-2

13.12.2018 w klasach 3-4

17.12.2018 w klasach 5-6

20.12.2018 w klasach 7-8

 

 

 

 

Po uroczystej Gali zapraszamy Państwa na kiermasz ozdób świątecznych oraz na spotkania wigilijne w klasach.

 

            

OFICJALNY FACEBOOK

Klasa IIIA w ramach kształtowania komunikacji bez przemocy brała udział w zajęciach z psychologiem będące wstępem do rozmowy o potrzebach 🗣Uczniowie rozwijali kreatywne myślenie poprzez odpowiedź na pytanie: Jak z drucika kreatywnego, talerzyka papierowego i kawałka sznurka zbudować pająka.Następnie analizowaliśmy potrzeby pająka. Kolejna lekcja będzie poświęcona analizie własnych potrzeb jako motywacji naszego działania. ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook
Uczniowie klasy 1 nawiązali znajomość ze swoimi rówieśnikami z Nairobi. Emocji nie brakowało 🙂 Nasi pierwszoroczniacy przywitali się i zaprosili do wspólnej zabawy. Klasa na tą okazję przygotowała autorskie jesienne zabawy. Natomiast dzieci z Kenii zaśpiewały dla nas piosenki 🎤🎼A wszystko to działo się w ramach projektu Face to Face with the World. Kolejne spotkania już wkrótce! ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook

Pozostałe artykuły

10 lecie Europejskiej Szkoły Przyszłości

10 lecie Europejskiej Szkoły Przyszłości

Obchodzimy 10-lecie istnienia Europejskiej Szkoły Przyszłości!   Za nami wiele niezwykłych wspomnień i dużo ważnych osiągnięć. Jesteśmy dumni z rozwoju naszej szkolnej społeczności. Jak na każdych urodzinach, tak i u nas nie mogło zabraknąć tortu, świeczek, życzeń...

czytaj dalej
Zielony tydzień w klasie 7 i 8 :)

Zielony tydzień w klasie 7 i 8 🙂

W ramach zielonego tygodnia uczniowie klasy VII i VIII uczestniczyli w warsztatach tematycznych w Manufakturze Czekolady. W trakcie spotkania zaprojektowaliśmy własne tabliczki, poznaliśmy wszystkie czynności w procesie produkcji czekolady od samego ziarna,...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe