Przedświąteczna Zbiórka Żywności

Napisane przez Renata Rebisz

6 stycznia 2019

Przedświąteczna Zbiórka Żywności

 

W dniach 10.12 – 17.12.2018 roku w naszej szkole trwała Przedświąteczna Zbiórka Żywności na paczki z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla podopiecznych Polskiego Czerwonego Krzyża.

Zebraliśmy 4 duże kosze darów, wśród których znalazły się artykuły żywnościowe, kosmetyki, zabawki, gry i artykuły higieniczne.

W imieniu Dyrekcji Mazowieckiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Warszawie oraz całej społeczności szkolnej składam podziękowania za okazane serce. W ramach akcji uczniowie z klasy 7 przygotowywali plakaty i informowali uczniów o trwającej w szkole zbiórce.

Szczególne podziękowania kieruję do taty ucznia klasy drugiej za pomoc w dostarczeniu darów do miejsca docelowego.

Szkolny organizator
Urszula Mielniczuk

 

 

OFICJALNY FACEBOOK

Pozostałe artykuły

Podsumowanie wyjazdu na zieloną szkołę – Galeria

Podsumowanie wyjazdu na zieloną szkołę – Galeria

Drugi tydzień czerwca upłynął uczniom Europejskiej Szkoły Przyszłości zgodnie z najprzyjemniejszym, zakładanym już od ubiegłego roku scenariuszem Zielonej Szkoły. Ponad stuosobowa grupa uczniów i nauczycieli spędziła kilka słonecznych dni nad malowniczym jeziorem...

czytaj dalej
Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe