Przedświąteczna Zbiórka Żywności

Napisane przez Renata Rebisz

6 stycznia 2019

Przedświąteczna Zbiórka Żywności

 

W dniach 10.12 – 17.12.2018 roku w naszej szkole trwała Przedświąteczna Zbiórka Żywności na paczki z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla podopiecznych Polskiego Czerwonego Krzyża.

Zebraliśmy 4 duże kosze darów, wśród których znalazły się artykuły żywnościowe, kosmetyki, zabawki, gry i artykuły higieniczne.

W imieniu Dyrekcji Mazowieckiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Warszawie oraz całej społeczności szkolnej składam podziękowania za okazane serce. W ramach akcji uczniowie z klasy 7 przygotowywali plakaty i informowali uczniów o trwającej w szkole zbiórce.

Szczególne podziękowania kieruję do taty ucznia klasy drugiej za pomoc w dostarczeniu darów do miejsca docelowego.

Szkolny organizator
Urszula Mielniczuk

 

 

OFICJALNY FACEBOOK

Klasa IIIA w ramach kształtowania komunikacji bez przemocy brała udział w zajęciach z psychologiem będące wstępem do rozmowy o potrzebach 🗣Uczniowie rozwijali kreatywne myślenie poprzez odpowiedź na pytanie: Jak z drucika kreatywnego, talerzyka papierowego i kawałka sznurka zbudować pająka.Następnie analizowaliśmy potrzeby pająka. Kolejna lekcja będzie poświęcona analizie własnych potrzeb jako motywacji naszego działania. ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook
Uczniowie klasy 1 nawiązali znajomość ze swoimi rówieśnikami z Nairobi. Emocji nie brakowało 🙂 Nasi pierwszoroczniacy przywitali się i zaprosili do wspólnej zabawy. Klasa na tą okazję przygotowała autorskie jesienne zabawy. Natomiast dzieci z Kenii zaśpiewały dla nas piosenki 🎤🎼A wszystko to działo się w ramach projektu Face to Face with the World. Kolejne spotkania już wkrótce! ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook

Pozostałe artykuły

10 lecie Europejskiej Szkoły Przyszłości

10 lecie Europejskiej Szkoły Przyszłości

Obchodzimy 10-lecie istnienia Europejskiej Szkoły Przyszłości!   Za nami wiele niezwykłych wspomnień i dużo ważnych osiągnięć. Jesteśmy dumni z rozwoju naszej szkolnej społeczności. Jak na każdych urodzinach, tak i u nas nie mogło zabraknąć tortu, świeczek, życzeń...

czytaj dalej
Zielony tydzień w klasie 7 i 8 :)

Zielony tydzień w klasie 7 i 8 🙂

W ramach zielonego tygodnia uczniowie klasy VII i VIII uczestniczyli w warsztatach tematycznych w Manufakturze Czekolady. W trakcie spotkania zaprojektowaliśmy własne tabliczki, poznaliśmy wszystkie czynności w procesie produkcji czekolady od samego ziarna,...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe