Cork -dzień jedenasty

Napisane przez Ewa Pizon

20 sierpnia 2016

Dzisiejszego dnia, trzeba się było pożegnać i podziękować, za przemiłą współpracę.

 Dzięki temu, że na zajęciach przebywały osoby różnych narodowości. W praktyce wykorzystywałam język angielski. Cały czas odbywały się aktywne zajęcia praktyczne. Poznałam zwyczaje, zasady i wartości ludzi z   Hiszpanii, Irlandii, Francji, Szwecji, Włoch i Chile.

 Wszystkim bardzo dziękuje za konstruktywnie spędzony czas. Szczególnie Rebece , za cały pakiet cennych informacji o Irlandii.

IMG_4100

IMG_4082

Pozostałe artykuły

Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej
Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Nasz szkolny etap konkursu "Dis-moi dix mots" został zakończony. Spośród podanych do wyboru 10 słów francuskich, związanych z powietrzem, wylosowaliśmy słowo FRAGRANCE - zapach, woń, perfumy. Oto prace naszych uczniów i uczennic, które przedstawiają w sposób graficzny...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe