FELIZ NAVIDAD

Napisane przez Renata Rebisz

23 grudnia 2016

Klasa 2 i czwartkowa grupa języka hiszpańskiego pragnie złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne oczywiście w języku hiszpańskim jak również zachęcić do słuchania kolęd w języku hiszpańskim 🙂

 

FELIZ NAVIDAD

Te deseo que tengas la Navidad llena de alegría y felicidad, qué este tiempo te traiga el descanso y la paz.

Y ojalá que el Año Nuevo te haga realidad todos tus sueños, qué este lleno de optimismo, fe, felicidad y prosperida.

Pozostałe artykuły

Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej
Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Nasz szkolny etap konkursu "Dis-moi dix mots" został zakończony. Spośród podanych do wyboru 10 słów francuskich, związanych z powietrzem, wylosowaliśmy słowo FRAGRANCE - zapach, woń, perfumy. Oto prace naszych uczniów i uczennic, które przedstawiają w sposób graficzny...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe