Międzynarodowy Dzień Kropki

Napisane przez Joanna Chwalisz

29 września 2016

dsc_0066

Mateusz

W Dniu kropki malowaliśmy białe koszulki w kropki (co podobało mi się najbardziej). Robiliśmy również napis ,,kropka” z naszych ciał.

Interesuję się samochodami i lubię grać w gry komputerowe (też samochodowe) 😉

Dominik

W Dniu kropki malowaliśmy na białych koszulkach wielkie i małe kropki (najbardziej mi się to właśnie podobało). Robiliśmy z siebie też napis „kropka”.

Interesuję się piłką nożną, grami na ps4.

dsc_0071

Krzysztof

W Dniu kropki malowaliśmy kropki na białych koszulkach i układaliśmy ludzki napis „kropka”.

Najbardziej mi w pamięć zapadło szkolne zdjęcie w kropkowych koszulkach.

Interesuję się informatyką oraz bardzo lubię grać w gry komputerowe ;__;

dsc_0070

Maksymilian

W Dniu kropki malowaliśmy bluzki, potem robiliśmy sobie w nich zdjęcie.

Jestem dobry z matematyki.

 

dsc_0077

Olaf

W Dniu kropki wykleiłem swoją koszulkę w kropki. Ja interesuję się grami. Bardzo też lubię się bawić i grać na komputerze.:D ;D

dsc_0067

Fabian

W Dniu kropki robiliśmy ludzki napis „kropka”. Malowaliśmy białe koszulki w kropki. Najbardziej podobało mi się malowanie koszulek.

Moim zainteresowaniem jest granie w piłkę nożną.

Piotr

W Dniu kropki malowaliśmy koszulki w kropki. I układaliśmy ludzki napis ,,kropka”. Najbardziej mi się podobało układanie napisu kropka.

Interesuję się grami komputerowimi 😀

dsc_0056

Nikodem

Nie było mnie na Dniu kropki.

Bardzo lubię grać na PS3, szczególnie w grę zwaną ,,LittleBigPlanet”oraz ,,Mario”oraz w grę zwaną ,,Akinator”.

Jestem siłaczem i bardzo lubię też wygrywać.

Dzięki moim zainteresowaniom, na jednej z wycieczek moja drużyna wygrała z powodu ,,Mario”.

Interesuję się też samochodami.

dsc_0061dsc_0079

Jaśmina

W Dniu kropki malowaliśmy koszulki, robiliśmy napis ,, Kropka ” z naszych ciał. Najbardziej w pamięci zapadła mi chwila malowania koszulek.

Interesuję się aktorstwem.

dsc_0064

Weronika

W Dniu kropki malowaliśmy białe bluzki w kropki, potem zrobiliśmy napis ze swoich ciał „Kropka”.

Umiem pływać, w zawodach pływackich zajęłam drugie miejsce. Gram w tenisa.

dsc_0075

Asia

W Dniu kropki na godzinie wychowawczej malowaliśmy koszulki farbami i robiliśmy napis ze swoich ciał ,, Kropka”. Po skończeniu założyliśmy koszulki i pani zrobiła nam szkolne zdjęcie. Najbardziej w pamięci zostanie mi wspólne zdjęcie.

Moje hobby to pływanie i jazda na nartach.

dsc_0073

Sonia

W Dniu kropki ozdabialiśmy nasze koszulki kropkami. Przedtem zrobiliśmy z naszych ciał napis „Kropka”. Na długiej przerwie wyszliśmy na dwór, by zrobić zdjęcie w naszych koszulkach.

Najbardziej lubię rysować i fotografować różne rzeczy.

dsc_0062

Wiktoria

Dzień kropki był wspaniały. Malowaliśmy koszulki w kropki: niektórzy malowali farbami, a inni flamastrami. Zrobiliśmy z naszych ciał napis „Kropka”. Lubię gimnastykę, umiem też bardzo dobrze szydełkować.

dsc_0060dsc_0080

Zosia

Dzień kropki był wspaniały. Niektórzy malowali koszulki w kropki, inni naklejali na nie naklejki, a jeszcze inni je kropkowali flamastrami. Przed tym zrobiliśmy napis KROPKA ze swoich ciał. Bardzo mi się podobało. Moje hobby to pływanie i gimnastyka.

OFICJALNY FACEBOOK

Klasa IIIA w ramach kształtowania komunikacji bez przemocy brała udział w zajęciach z psychologiem będące wstępem do rozmowy o potrzebach 🗣Uczniowie rozwijali kreatywne myślenie poprzez odpowiedź na pytanie: Jak z drucika kreatywnego, talerzyka papierowego i kawałka sznurka zbudować pająka.Następnie analizowaliśmy potrzeby pająka. Kolejna lekcja będzie poświęcona analizie własnych potrzeb jako motywacji naszego działania. ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook
Uczniowie klasy 1 nawiązali znajomość ze swoimi rówieśnikami z Nairobi. Emocji nie brakowało 🙂 Nasi pierwszoroczniacy przywitali się i zaprosili do wspólnej zabawy. Klasa na tą okazję przygotowała autorskie jesienne zabawy. Natomiast dzieci z Kenii zaśpiewały dla nas piosenki 🎤🎼A wszystko to działo się w ramach projektu Face to Face with the World. Kolejne spotkania już wkrótce! ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook

Pozostałe artykuły

10 lecie Europejskiej Szkoły Przyszłości

10 lecie Europejskiej Szkoły Przyszłości

Obchodzimy 10-lecie istnienia Europejskiej Szkoły Przyszłości!   Za nami wiele niezwykłych wspomnień i dużo ważnych osiągnięć. Jesteśmy dumni z rozwoju naszej szkolnej społeczności. Jak na każdych urodzinach, tak i u nas nie mogło zabraknąć tortu, świeczek, życzeń...

czytaj dalej
Zielony tydzień w klasie 7 i 8 :)

Zielony tydzień w klasie 7 i 8 🙂

W ramach zielonego tygodnia uczniowie klasy VII i VIII uczestniczyli w warsztatach tematycznych w Manufakturze Czekolady. W trakcie spotkania zaprojektowaliśmy własne tabliczki, poznaliśmy wszystkie czynności w procesie produkcji czekolady od samego ziarna,...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe