OBLICZA KULTURY- WYNIKI KONKURSU

Napisane przez Renata Rebisz

12 grudnia 2016

WYNIKI KONKURSU RECENZJI 

„OBLICZA KULTURY”

 

Jest nam niezmiernie miło ogłosić oficjalne wyniki konkursu na najlepszą recenzje napisaną przez ucznia naszej szkoły.

Nagrodą główną dla zwycięzców jest wspólne wyjście na przedstawienie

pt.  „Piotruś Pan” w Teatrze Capitol dnia

08.01.2017 o godzinie 11:00

Zanim jednak ogłosimy zwycięzców, poniżej zamieszczamy jakimi kryteriami oceny kierował się

nasz zespół Jury 🙂

 

Kryteria oceny:

– wartość merytoryczna pracy,

– wartość stylistyczna pracy,

– odniesienie do tematu,

– zachowanie formy recenzji,

– zaangażowanie uczestników,

– estetyka pracy.

JURY:

mgr Kamila Szałańska- polonista;

mgr Ewa Szablak- niezależny odbiorca; 

mgr Renata Rębisz- organizator konkursu

oblicza

 

 

Zwycięzcy:

 I miejsce- Pola Piwowar za recenzję książki „Zwierzaki świata część 2”

II miejsce- Zuzanna Komar za recenzję książki „Tajemnica zwierząt”

III miejsce- Hanna Kiejnowska za recenzję książki „Lawendowa czarownica”

OFICJALNY FACEBOOK

Klasa IIIA w ramach kształtowania komunikacji bez przemocy brała udział w zajęciach z psychologiem będące wstępem do rozmowy o potrzebach 🗣Uczniowie rozwijali kreatywne myślenie poprzez odpowiedź na pytanie: Jak z drucika kreatywnego, talerzyka papierowego i kawałka sznurka zbudować pająka.Następnie analizowaliśmy potrzeby pająka. Kolejna lekcja będzie poświęcona analizie własnych potrzeb jako motywacji naszego działania. ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook
Uczniowie klasy 1 nawiązali znajomość ze swoimi rówieśnikami z Nairobi. Emocji nie brakowało 🙂 Nasi pierwszoroczniacy przywitali się i zaprosili do wspólnej zabawy. Klasa na tą okazję przygotowała autorskie jesienne zabawy. Natomiast dzieci z Kenii zaśpiewały dla nas piosenki 🎤🎼A wszystko to działo się w ramach projektu Face to Face with the World. Kolejne spotkania już wkrótce! ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook

Pozostałe artykuły

10 lecie Europejskiej Szkoły Przyszłości

10 lecie Europejskiej Szkoły Przyszłości

Obchodzimy 10-lecie istnienia Europejskiej Szkoły Przyszłości!   Za nami wiele niezwykłych wspomnień i dużo ważnych osiągnięć. Jesteśmy dumni z rozwoju naszej szkolnej społeczności. Jak na każdych urodzinach, tak i u nas nie mogło zabraknąć tortu, świeczek, życzeń...

czytaj dalej
Zielony tydzień w klasie 7 i 8 :)

Zielony tydzień w klasie 7 i 8 🙂

W ramach zielonego tygodnia uczniowie klasy VII i VIII uczestniczyli w warsztatach tematycznych w Manufakturze Czekolady. W trakcie spotkania zaprojektowaliśmy własne tabliczki, poznaliśmy wszystkie czynności w procesie produkcji czekolady od samego ziarna,...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe