Kampania szkolna „Życzliwość 24 H”

Napisane przez Joanna Chwalisz

8 marca 2017

W ramach kampanii szkolnej „Życzliwość 24 H” wzięliśmy udział w szkolnym konkursie na wierszyk lub sentencję o życzliwości. Nagrodzona została propozycja Weroniki z naszej klasy.

„Życzliwość jest jak spotkanie z informatykiem, który nosi niewygodne skórzane buty, zniszczone przez psa chihuahua, gdy mu je odkupujesz”.

DSC_0317[1]

W lutym najbardziej życzliwe osoby z każdej klasy zostały wyróżnione na apelu szkolnym i nagrodzone zakładkami z sentencją Loesje. Uczniowie ci wykazali się życzliwością w stosunku do koleżanek i kolegów, nauczycieli i pracowników szkoły, służyli pomocą na stołówce i na przerwach oraz prowadzili lekcje w klasach młodszych.

DSC_0296[1]

 

Pozostałe artykuły

Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej
Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Nasz szkolny etap konkursu "Dis-moi dix mots" został zakończony. Spośród podanych do wyboru 10 słów francuskich, związanych z powietrzem, wylosowaliśmy słowo FRAGRANCE - zapach, woń, perfumy. Oto prace naszych uczniów i uczennic, które przedstawiają w sposób graficzny...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe