Międzynarodowy Dzień Kropki – podchody w klasie VI

Napisane przez Joanna Chwalisz

18 września 2017

PastedGraphic-2
15 września w naszej szkole odbył się „Międzynarodowy Dzień Kropki”. Z tej okazji dziewczyny z klasy 6 postanowiły przygotować chłopakom podchody.
Cała zabawa została zorganizowana na Języku Polskim. Niektóre zagadki były dosyć trudne, ale zarazem fajne. Jedna z zagadek brzmiała”Gdzie król chodzi piechotą?” :). Zagadki zostały przygotowane i rozmieszczone podczas przerwy. Miałam wrażenie, że chłopcom podobały się podchody. Na koniec każdy poczęstował się cukierkiem, które przyniosła Weronika.
Myślę, że cała nasza klasa miała z tego dużo radości. Chciałabym za rok zrobić coś podobnego.

PastedGraphic-1

autorka tekstu i zdjęć: Zosia 

OFICJALNY FACEBOOK

Pozostałe artykuły

Podsumowanie wyjazdu na zieloną szkołę – Galeria

Podsumowanie wyjazdu na zieloną szkołę – Galeria

Drugi tydzień czerwca upłynął uczniom Europejskiej Szkoły Przyszłości zgodnie z najprzyjemniejszym, zakładanym już od ubiegłego roku scenariuszem Zielonej Szkoły. Ponad stuosobowa grupa uczniów i nauczycieli spędziła kilka słonecznych dni nad malowniczym jeziorem...

czytaj dalej
Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe