Zielony tydzień – wycieczka na kręgle do HulaKula

Napisane przez Joanna Chwalisz

14 września 2017

Image result for hulakula jagiellońska logo

Wycieczka na kręgle do HulaKuli

Dnia 07.09.2017 klasy 4-7 pojechały na wycieczkę na kręgle do HulaKuli na ulicy Jagiellońskiej.

IMG_8987

Nie był to jednak pierwszy raz, bo w grudniu 2014 pojechaliśmy tam na przyjęcie imieninowe.

Pojechaliśmy dwoma autokarami.

Jak weszliśmy do HulaKuli, to widać tam było całą masę automatów do gier, ale my od razu poszliśmy do szatni. Stamtąd widać już było kręgielnię.
Wszyscy podzielili się na 5-osobowe grupy. Ja byłem z Dominikiem i Jaśkiem z mojej klasy oraz Aleksandrem i Michałem z klasy VII.

IMG_8932

Wszyscy z drużyny mieli pseudonimy. Ja wybrałem sobie ,, Sackboy”. Zaczęliśmy rzucać. Nie tylko grałem w kręgle, ale też sędziowałem.
Obok siebie mieliśmy dziewczyny, które były dowodzone przez Asię.

IMG_8904

Jak wszyscy kończyli swoje rundy, to wyświetlały się napisy :,,Buumer”, ,,Split” albo ,,Qubica”.

IMG_8980IMG_8953IMG_8928IMG_8929IMG_8923

Ja raz tak mocno rzuciłem, że wszystkie kręgle pospadały. Domi raz tak rzucił, że kula wpadła na boczny tor. Mimo tego nieudanego rzutu i tak wygrał.

IMG_8977

W pewnym momencie mieliśmy ponad 500 punktów jako drużyna.Była jeszcze druga i trzecia runda.
Nasze wychowawczynie przyłączyły się do gry i kibicowały nam.
Potem zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie.
IMG_8901IMG_8900IMG_8897IMG_8894
Potem musieliśmy już iść. Przebraliśmy się, niektórzy chwilę pograli na automatach , poszliśmy do autobusu i powróciliśmy do szkoły.

IMG_8966

Mam nadzieję, że wycieczka Wam się spodobała. 
 autor tekstu: Nikodem Kosecki

OFICJALNY FACEBOOK

Dziś obchodzimy międzynarodową inicjatywę Dzień Bezpiecznego Internetu, do której jak co roku nasza szkoła włącza się z zajęciami edukacyjnym. ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook
👉Mamy fantastyczne wiadomości! 👌👉Już 15 SZKÓŁ z Białołęki zadeklarowało uczestnictwo w ogólnopolskim konkursie matematycznym MathRiders!👉Nasz Konkurs uzyskał patronat honorowy Burmistrza Dzielnicy Białołęka!👉Już wkrótce, będziecie mogli zamówić specjalne arkusze z najtrudniejszymi zadaniami z poprzednich edycji Puchacza!Bardzo się cieszymy z ogromnego zainteresowania naszym konkursem 🥰👉Rodzicu, jeśli chciałbyś, żeby Szkoła Twojego Dziecka również przystąpiła od Konkursu - przekaż tą informacje do wychowawcy, szkolnego koordynatora konkursów lub do sekretariatu.Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego:mathriders.pl/formularz-zgloszeniowy-do-udzialu-w-konkursie-matematycznymKtóre szkoły planują udział w Puchaczu?Szkoła Podstawowa nr 110Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza w WarszawieSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 w WarszawieInspiracja Niepubliczna Szkoła PodstawowaNiepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła"Szkoła Marzeń SP 356Szkoła Podstawowa nr 257 BiałołękaSzkoła Podstawowa nr 314 im.Przyjaciół ZiemiSzkoła Podstawowa Nr 355Europejska Szkoła PrzyszłościSzkoła Podstawowa nr 368 w Warszawie ul. Ostródzka175Szkoła Podstawowa Nr 361 w WarszawieSzkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła IISzkoła Podstawowa nr 367Szkoła Podstawowa nr 365Zapraszamy do udziału w Konkursie także:Szkoła Podstawowa 112Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ZiarnoMentis Polsko-Angielska Szkoła PodstawowaSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STOSzkoła Podstawowa Nr 342Szkoła Podstawowa nr 344Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego w WarszawieSzkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie👉Nie odchodźcie daleko 😉Już wkrótce będziecie mogli zamówić, specjalne arkusze z najtrudniejszymi zadaniami.#KonkursPuchaczPiotr #PrzyjaznaMatematyka #PrzyjemnaMatematyka ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook

Pozostałe artykuły

Wyjazd do Wrocławia [Galeria]

Wyjazd do Wrocławia [Galeria]

Klasa ósma jest już dawno po egzaminach. Przyszedł czas na zasłużony odpoczynek - klasowy wyjazd do Wrocławia. 🙂 Na każdy z sześciu dni przygotowaliśmy inne atrakcje. Zaczęliśmy od zwiedzania Starego Miasta i poszukiwań krasnali. Śmiechu było co niemiara. :D...

czytaj dalej
Zielona szkoła – dzień 4 [galeria] – maj 2022

Zielona szkoła – dzień 4 [galeria] – maj 2022

Dzień czwarty naszej zielonej szkoły był pełen wspaniałej zabawy! Po śniadaniu wybraliśmy się na Omegi i kajaki. Graliśmy też w padla i siatkówkę - nie zabrakło plażowania, budowania zamków z piasku i skoków na eurobungee. Cześć z nas wybrała się na jazdę konną...

czytaj dalej
Zielona szkoła – dzień 3 [galeria] – maj 2022

Zielona szkoła – dzień 3 [galeria] – maj 2022

Trzeci dzień zielonej szkoły przyniósł masę atrakcji! Rozpoczęliśmy od porannego rozruchu. Następnie rozeszliśmy się na zajęcia. Dzisiaj były to: kajaki, Omegi, siatkówka, eurobungee i padel. Później pogoda pokrzyżowała nam plany, więc resztę dnia spędziliśmy w ośrodku,...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe