Akcja wymiany książek „Z ręki do ręki”

Napisane przez Renata Rebisz

16 listopada 2017

Samorząd Szkolny zaprasza do wzięcia udziału w akcji wymiany książek „Z ręki do ręki”.

Akcja rozpoczyna się dnia 20 listopada. Chętni uczniowie proszeni są o przyniesienie przeczytanej książki, którą chcieliby oddać i wymienić na bilet. Bilet będzie można wymienić na książkę przyniesioną przez innego ucznia.

Książki zbierane będą przez wychowawców od 20.11 do 24.11.

W dniu 28.11 uczniowie, którzy wezmą udział w Akcji wraz z nauczycielami udadzą się do sali gimnastycznej, gdzie odbędzie się wymiana.

Maksymalna ilość książek, którą można przynieść to 10.

Książki, które nie znajdą właścicieli zostanę przekazane do charytatywnej akcji zbiórki książek.

Zapraszamy!!!

 

f

 

 

 

Cu4ktoARGh0dHA6Ly9vY2RuLmV1L25ld3N3ZWVrLXdlYi8wNjY5NDA3ZS1hMjJlLTQ3YWEtOTJmMi02NGJkOWE2NDMxYmUuanBnkZUCAM0CAMLD

Pozostałe artykuły

Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej
Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Francuski konkurs „Dis-moi dix mots”

Nasz szkolny etap konkursu "Dis-moi dix mots" został zakończony. Spośród podanych do wyboru 10 słów francuskich, związanych z powietrzem, wylosowaliśmy słowo FRAGRANCE - zapach, woń, perfumy. Oto prace naszych uczniów i uczennic, które przedstawiają w sposób graficzny...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe