Wycieczka na spektakl „Mity greckie”

Napisane przez Joanna Chwalisz

11 kwietnia 2018

Wycieczka na spektaklMity greckie”

Dnia 14 marca odbyła się wycieczka na spektakl Mity greckie. Występ miał miejsce w Białołęckim Ośrodku Kultury. Na przedstawienie pojechaliśmy klasami 4-7. Sztuka została zagrana przez aktorów z Teatru Wrocławskiego.

Na wycieczkę wyruszyliśmy ok. 930, ponieważ tego dnia było bardzo tłoczno na ulicach i nie chcieliśmy się spóźnić na występ. Jechaliśmy autobusem z dwiema przesiadkami. W jednym z pojazdów było bardzo dużo dzieci, które również jechały na ten spektakl. W trakcie podróży spotkaliśmy naszą dawną panią od filozofii, która okazała się opiekunką grupy dzieci, która jechała obok nas. Gdy wysiedliśmy z autobusu niespodziewanie zaczął padać deszcz. Na szczęście nie za bardzo nas zmoczyło. Na przedstawienie dotarliśmy punktualnie.

IMG_0934

Gdy zaczął się spektakl wszystkie rozmowy ucichły i wszyscy zaczęli ze skupieniem oglądać występ. Sztuka miała na celu pokazać historię bogów greckich, ale nie w monotonny sposób tylko nowoczesny i żartobliwy.

Po skończonym przedstawieniu wszyscy zaczęli komentować to, co przed chwilą zobaczyli. Opinie były różne. Ja uważam, że była to jedna z lepszych wycieczek szkolnych.

IMG_0618

Ok. 1400 byliśmy już w szkole. Większość osób cieszyło się, że ominęły nas wszystkie dzisiejsze lekcje.

Uważam ten dzień za udany i mam nadzieje, że inni za taki również go uważają.

Jaśmina Kondracka kl.6

(zdjęcia pochodzą ze strony Teatru Wrocławskiego: http://www.in-art.wroclaw.pl/portfolio-view/mity-greckie/)

OFICJALNY FACEBOOK

Pozostałe artykuły

Podsumowanie wyjazdu na zieloną szkołę – Galeria

Podsumowanie wyjazdu na zieloną szkołę – Galeria

Drugi tydzień czerwca upłynął uczniom Europejskiej Szkoły Przyszłości zgodnie z najprzyjemniejszym, zakładanym już od ubiegłego roku scenariuszem Zielonej Szkoły. Ponad stuosobowa grupa uczniów i nauczycieli spędziła kilka słonecznych dni nad malowniczym jeziorem...

czytaj dalej
Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe