Teatr Roma – WAM Awards

Napisane przez Joanna Chwalisz

10 czerwca 2018

Występ Jaśminy

W Dzień Dziecka (czyli w piątek 01.06.2018) pojechałem wraz z mamą, Maksem z kl.4, Julą i Arturem (sąsiadami) na koncert pt. ,,WAM Awards” w teatrze Roma.

Nasze miejsce były na drugim piętrze na balkonie. Ja i mama trochę się baliśmy, bo to było zbyt wysoko…

Jako pierwszą usłyszeliśmy przeróbę Hakuny Mataty.

Były również:

,,Ghostbusters” z filmu pod tym samym tytułem,

,,W Rodzinie Addamsów”,

,,Wieczność”,

,,They Don’t Care About Us”,

,,Jet Set”,

,,Diamonds” Rihanny,

,,Ways To Be Wicked”, ,,What’s My Name” i ,,It’s Going Down” z filmu ,,Descendants 2” (czyli z ulubionego filmu Asi z naszej klasy) oraz piosenka Michaela Jacksona (czyli ulubionego wokalisty Maksa).

I wiele, wiele więcej.

Podobała mi się bardzo kolorowa scenografia i efekty specjalne tworzone przy pomocy komputera i laserów świetlnych.

Układy taneczne i rytmiczna muzyka porywały do tańca tak, że mój kolega i ja ciągle podskakiwaliśmy w rytmie piosenek i publiczność często klaskała podczas ich trwania.

Czuć było wielką radość , entuzjazm i energię.

Podczas koncertu można było zobaczyć Donalda Trumpa, prezydenta USA.

Jaśminę tylko raz widziałem, ale słyszałem wiele razy.

Było wspaniale.

Po koncercie kupiłem program i płytę ,,Tego Chcę”.

Oprócz Jaśminy były setki innych uczestników, w tym Mateusz Ceran i Michał Rosiński, którzy występują w mojej ulubionej bajce ,,Niesamowity Świat Gumballa”.

Dzięki Jaśka!

Mam nadzieję, że bawiłaś się tak dobrze, jak my.

autor tekstu: Nikodem z klasy VI

OFICJALNY FACEBOOK

Dziś obchodzimy międzynarodową inicjatywę Dzień Bezpiecznego Internetu, do której jak co roku nasza szkoła włącza się z zajęciami edukacyjnym. ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook
👉Mamy fantastyczne wiadomości! 👌👉Już 15 SZKÓŁ z Białołęki zadeklarowało uczestnictwo w ogólnopolskim konkursie matematycznym MathRiders!👉Nasz Konkurs uzyskał patronat honorowy Burmistrza Dzielnicy Białołęka!👉Już wkrótce, będziecie mogli zamówić specjalne arkusze z najtrudniejszymi zadaniami z poprzednich edycji Puchacza!Bardzo się cieszymy z ogromnego zainteresowania naszym konkursem 🥰👉Rodzicu, jeśli chciałbyś, żeby Szkoła Twojego Dziecka również przystąpiła od Konkursu - przekaż tą informacje do wychowawcy, szkolnego koordynatora konkursów lub do sekretariatu.Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego:mathriders.pl/formularz-zgloszeniowy-do-udzialu-w-konkursie-matematycznymKtóre szkoły planują udział w Puchaczu?Szkoła Podstawowa nr 110Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza w WarszawieSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 w WarszawieInspiracja Niepubliczna Szkoła PodstawowaNiepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła"Szkoła Marzeń SP 356Szkoła Podstawowa nr 257 BiałołękaSzkoła Podstawowa nr 314 im.Przyjaciół ZiemiSzkoła Podstawowa Nr 355Europejska Szkoła PrzyszłościSzkoła Podstawowa nr 368 w Warszawie ul. Ostródzka175Szkoła Podstawowa Nr 361 w WarszawieSzkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła IISzkoła Podstawowa nr 367Szkoła Podstawowa nr 365Zapraszamy do udziału w Konkursie także:Szkoła Podstawowa 112Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ZiarnoMentis Polsko-Angielska Szkoła PodstawowaSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STOSzkoła Podstawowa Nr 342Szkoła Podstawowa nr 344Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego w WarszawieSzkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie👉Nie odchodźcie daleko 😉Już wkrótce będziecie mogli zamówić, specjalne arkusze z najtrudniejszymi zadaniami.#KonkursPuchaczPiotr #PrzyjaznaMatematyka #PrzyjemnaMatematyka ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebook

Pozostałe artykuły

Wyjazd do Wrocławia [Galeria]

Wyjazd do Wrocławia [Galeria]

Klasa ósma jest już dawno po egzaminach. Przyszedł czas na zasłużony odpoczynek - klasowy wyjazd do Wrocławia. 🙂 Na każdy z sześciu dni przygotowaliśmy inne atrakcje. Zaczęliśmy od zwiedzania Starego Miasta i poszukiwań krasnali. Śmiechu było co niemiara. :D...

czytaj dalej
Zielona szkoła – dzień 4 [galeria] – maj 2022

Zielona szkoła – dzień 4 [galeria] – maj 2022

Dzień czwarty naszej zielonej szkoły był pełen wspaniałej zabawy! Po śniadaniu wybraliśmy się na Omegi i kajaki. Graliśmy też w padla i siatkówkę - nie zabrakło plażowania, budowania zamków z piasku i skoków na eurobungee. Cześć z nas wybrała się na jazdę konną...

czytaj dalej
Zielona szkoła – dzień 3 [galeria] – maj 2022

Zielona szkoła – dzień 3 [galeria] – maj 2022

Trzeci dzień zielonej szkoły przyniósł masę atrakcji! Rozpoczęliśmy od porannego rozruchu. Następnie rozeszliśmy się na zajęcia. Dzisiaj były to: kajaki, Omegi, siatkówka, eurobungee i padel. Później pogoda pokrzyżowała nam plany, więc resztę dnia spędziliśmy w ośrodku,...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe