Visitamos Andalucía

Napisane przez Joanna Chwalisz

6 listopada 2020

Wirtualna podróż po Andaluzji

Moda na poznawanie Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych w klasie III nadal trwa. Odwiedziliśmy już wirtualnie Walencję z jej parkiem Guliwera, operą i stadionem, byliśmy w Meksyku z okazji Święta Zmarłych, a dzisiaj w programie prezentacja Adama o południowym regionie Hiszpanii – Andaluzji.

Adam zapoznał nas z położeniem Andaluzji, klimatem, jaki tam panuje oraz atrakcjami. Był naszym przewodnikiem po znanym i przepięknym mieście tego regionu Sewilli.

Mieliśmy okazję również zatańczyć w klasie flamenco razem z zawodowymi tancerzami Baletu Narodowego Hiszpanii, którzy z ekranu naszej tablicy multimedialnej pokazywali nam kroki i gesty.

Na zakończenie prezentacji, nauczyciel Adam przeprowadził i ocenił Quiz sprawdzający wiadomości zdobyte podczas zajęć.

To była profesjonalna lekcja!

Todo perfecto.

OFICJALNY FACEBOOK

Pozostałe artykuły

Podsumowanie wyjazdu na zieloną szkołę – Galeria

Podsumowanie wyjazdu na zieloną szkołę – Galeria

Drugi tydzień czerwca upłynął uczniom Europejskiej Szkoły Przyszłości zgodnie z najprzyjemniejszym, zakładanym już od ubiegłego roku scenariuszem Zielonej Szkoły. Ponad stuosobowa grupa uczniów i nauczycieli spędziła kilka słonecznych dni nad malowniczym jeziorem...

czytaj dalej
Święto Katalonii, książek i miłości.

Święto Katalonii, książek i miłości.

El día de San Jorge 23 kwietnia jest Dniem Katalonii i jej patrona świętego Jerzego - San Jorge nazywanym w języku katalońskim Sant Jordi. W naszej szkole była to okazja do poznania kultury hiszpańskiej i jej różnorodności. Język kataloński to język regionu Katalonia...

czytaj dalej

Bądź na bieżąco z wpisami na blogu

Poznaj Europejską Szkołę Przyszłości

Prowadzimy nabór do klasy I oraz nabór uzupełniający do niektórych klas.

Śledź nasze media społecznościowe